Özel Halk Otobüsleri Derneği Başkanı Cindilli: Ulaşım sektörü vitrin demektir

Erzurum Özel Halk Otobüsleri Derneği’nin 10. Olağan Genel Kurul Seçimi’nde 85 oy alarak başkan seçilen Yusuf Cindilli, “Bir şehirde ulaşım sektörü, vitrin demektir.

Özel Halk Otobüsleri Derneği Başkanı Cindilli: Ulaşım sektörü vitrin demektir
02 Ocak 2014 Perşembe 11:58

Erzurum Özel Halk Otobüsleri Derneği’nin 10. Olağan Genel Kurul Seçimi’nde 85 oy alarak başkan seçilen Yusuf Cindilli, “Bir şehirde ulaşım sektörü, vitrin demektir. Otobüslerde görev yapacak olan personellerden çalışma sistemine varıncaya kadar, birçok yeni atılımlarımız olacak.” dedi.

Erzurum Özel Halk Otobüsleri Derneği’nin yeni başkanı Yusuf Cindilli, ulaşım anlamında en iyi şekilde çalışmalar yapacaklarını söyledi. Otobüslerin şekillerine ve durumlarına bakarak bile bir şehir hakkında yargıda bulunabilineceğini savunan Cindilli şöyle konuştu: “Erzurum’da ulaşım hizmetlerine kalite kazandırmak için arkadaşlarımızla birlikte bazı projeler tasarladık. Otobüslerde görev yapacak olan personellerden çalışma sistemine varıncaya kadar, birçok yeni atılımlarımız olacak. Kendimize güveniyoruz, çok iddialı bir biçimde çalışacağız. Nasipte de varsa, başkanlık görevini yürüteceğimiz süre zarfında birlik ve beraberlik içerisinde halkımıza layık olduğu ulaşım hizmetini en kaliteli biçimde ulaştırmaya çalışacağız. Bir tek çatı altında birleştiğimiz takdirde daha yeni daha daha modern araçlarla halka hizmet sunacağız. Hepimizin birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekir. Bu birlikteliği sağlarsak, güç birliği oluşturmuş oluruz. Telefonlarımız ve kapımız vatandaşlarımıza her zaman açık. Bizde halkımıza en iyi, en konforlu hizmeti sunmak istiyoruz. Vatandaşımızın bizimle paylaşmak istediği her türlü görüş, eleştiri ve öneriye açığız. Artık geçmişi konuşmaya gerek görmüyoruz. Bundan sonra önemli olan, ne tür çalışmalar yapacağımızdır. Üyelerimize, bize gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum.” CİHAN

Özel Halk Otobüsleri Derneği Başkanı Cindilli: Ulaşım sektörü vitrin demektir


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×