Özel Ergin Koleji eğitimdeki başarısını sporda da sürdürüyor

Yozgat Özel Ergin Koleji, eğitimdeki başarısının yanı sıra sportif faaliyetlerde elde ettiği başarılarla adından söz ettiriyor.

Özel Ergin Koleji eğitimdeki başarısını sporda da sürdürüyor
17 Şubat 2014 Pazartesi 19:58

Yozgat Özel Ergin Koleji, eğitimdeki başarısının yanı sıra sportif faaliyetlerde elde ettiği başarılarla adından söz ettiriyor. 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında düzenlenen Judo Müsabakalarında Özel Ergin Koleji takım olarak Yozgat ikincisi oldu.
    Özel Ergin Koleji, Müdürü Oğuz Köker, yaptığı açıklamada, kolejin eğitimdeki başarılarına, sportif faaliyetlerdeki başarısının da eklendiğini söyledi.
     Köker, "2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında Bozok Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Judo Müsabakalarında takım olarak Yozgat ikincisi olduk. Müsabakalarda okul olarak toplamda 5 altın, 6 Gümüş ve 9 bronz madalya aldık ve takım olarak da il ikincisi olduk." dedi.
    Okul olarak eğitimin yanında spor ve kültürel faaliyetlere büyük önem verdiklerini kaydeden Köker, "Öğrencilerimiz katıldıkları müsabakalarda madalyalar ile dönmesi bizi, velilerimizi ve öğrencilerimizi mutlu etmektedir. Düzenlenen spor müsabakalarına katılan bütün öğrencilerimizi kutluyorum." diye konuştu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×