Özel Ergin Koleji basketbol turnuvasında il birincisi oldu

Özel Ergin Koleji, Yozgat'ta okulararası düzenlenen yıldız ve küçük erkekler basketbol turnuvasında il birincisi oldu.

Özel Ergin Koleji basketbol turnuvasında il birincisi oldu
23 Ocak 2014 Perşembe 19:38

Özel Ergin Koleji, Yozgat'ta okulararası düzenlenen yıldız ve küçük erkekler basketbol turnuvasında il birincisi oldu. Kolej eğitimdeki başarılarının yanı sıra sportif faaliyetlerde de elde ettiği başarılarla dikkat çekiyor.
Özel Ergin Koleji, küçük erkekler takımı, Celal Atik Orta Okulunu 31-12 mağlup ederek şampiyon olurken, Yıldız erkeler basketbol takımı ise Sorgun Agahefendi Ortaokulunu 47-38 yenerek şampiyonluklarını ilan etti.
Özel Ergin Kolej Müdürü Oğuz Köker, yaptığı açıklamada, kolej olarak eğitime başladıkları günden bu yana eğitimdeki başarıların yanı sıra sportif faalieytlerde de Ergin Kolejinin başarılarıyla adından söz ettirdiğini söyledi. Köker, "Hep söylüyoruz, bu üst üste gelen başarıların bizi gururlandırıyor, mutlu ediyor. İnanmak başarmanın yarısıdır. Çocuklarımızın maçlarında yanında bulundum ve şunu gördüm, gerçekten öğrencilerimiz bu maçları alacağına inanmışlar bunu saha da hem bize hem de izlemeye gelen veli ve seyircilere en güzel şekilde göstermiş oldular."dedi.
Öğrencilerle aynı heyacanı aynı mutluluğu paylaşmanın çok güzel bir duygu olduğunu kaydeden Köker, "Çocuklarımızla birlikte o heyecanı bizde yaşamış olduk. Eğitimin yanı sıra sosyla ve kültürel faaliyetlerede büyük önem veriyoruz. Bu elde edilen başarılar da bunun bunun bir göstergesidir. Bu vesile ile küçük erkekler ve yıldız erkekler basketbol takımızı ayrıca antrenörümüz Emre Uludağ’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum."diye konuştu.
CİHAN

Özel Ergin Koleji basketbol turnuvasında il birincisi oldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×