Özel Ceyhan Okulları’nın düzenlediği STS'ye yoğun ilgi

Özel Ceyhan İlkokulu ve Ortaokulu'nun hafta sonu 4,5,6 ve 7. sınıflara yönelik yaptığı Seviye Belirleme Sınavı'na (STS) ilgi çok yoğun oldu.

Özel Ceyhan Okulları’nın düzenlediği STS'ye yoğun ilgi
03 Mart 2014 Pazartesi 13:38

Özel Ceyhan İlkokulu ve Ortaokulu'nun hafta sonu 4,5,6 ve 7. sınıflara yönelik yaptığı Seviye Belirleme Sınavı'na (STS) ilgi çok yoğun oldu. 4 seans halinde gerçekleştirilen sınava öğrencilerin katılımı yüksek olunca, sınav yapılan alanlarda ciddi yoğunluk yaşandı. Veliler sınavın tamamlanmasını beklerken toplamda bin 845 öğrencinin sınavda ter döktüğü ifade edildi.

Sınavdan sorumlu Müdür Yardımcısı Fatih Sultan Haydaroğlu, "Beklediğimiz gibi katılım yoğun oldu. Herhangi bir sorun yaşamadan gerçek bir sınav ciddiyeti içerisinde sınavımızı gerçekleştirdik.”dedi.
Haydaroğlu, "Seanslar sınıflara göre belirlendi. Her seansta sadece bir sınıfa sınav uygulandı. Öğrencilerimize kendilerini denemek için objektif bir sınav fırsatı sunduğumuzu düşünüyorum. Yaptığımız STS’ ye katılan tüm öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

CİHAN

Özel Ceyhan Okulları’nın düzenlediği STS'ye yoğun ilgi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×