Ozanlar, polis adayları için çaldı söyledi

Erzurum Kültür Sanat ve Diyaloğu Geliştirme Derneği (ERKÜSAD) ve yerel Kardelen Televizyonu'nun işbirliğiyle halk aşıkları, Erzurum Polis Meslek Yüksekokulu'nda, "Aşıkların gönlünden, sazın telinden" isimli konser verdi.

Ozanlar, polis adayları için çaldı söyledi
03 Ocak 2014 Cuma 23:48

Erzurum Kültür Sanat ve Diyaloğu Geliştirme Derneği (ERKÜSAD) ve yerel Kardelen Televizyonu'nun işbirliğiyle halk aşıkları, Erzurum Polis Meslek Yüksekokulu'nda, "Aşıkların gönlünden, sazın telinden" isimli konser verdi. Ayrıca yapımı tamamlanan kapalı atış poligonunun da temsili açılış kurdelası kesildi.

Erzurumlu ve Karslı halk aşıkları polis adayları için çalıp söyledi. Gecede aşıklar Ensar Şahbazoğlu, Şahin Sarıgül, Sıtkı Eminoğlu, İsrafil Daştan, İsrafil Öztürkoğlu, Selami Yağar ve Bilal Ersarı'nın yanı sıra Şair Osman Ahmedoğlu ile Artvin Borçka yöresi aşıkları katıldı. Konser öncesinde yapımı tamamlanan ve Edirne müdafii Mehmet Şükrü Paşa'nın isminin verildiği kapalı atış poligonunun temsili açılışı gerçekleştirildi. Geceye Vali Yardımcısı Mustafa Gündoğan, MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, ile çok sayıda davetli katıldı.

Polis Meslekokulu Müdürü Abdullah Şahin, iş adamlarının maddi destekleri ile yenilenen atış poligonunun açılışı yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Şahin, öğrencilere temiz ve modern donanımlı atış poligonu kazandırdıkları için sevinçli olduğunu belirterek, "Sevinçliyiz, iş adamlarımızın destekleri ile kapalı atış poligonuna kavuştuk." dedi. CİHAN

Ozanlar, polis adayları için çaldı söyledi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×