ORAN, Kayseri, Sivas ve Yozgat’ta teknik yardım masası kuracak

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN), Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinde 2014 yılı mali destek programları yardım masası kuracak.

ORAN, Kayseri, Sivas ve Yozgat’ta teknik yardım masası kuracak
25 Ocak 2014 Cumartesi 12:38

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN), Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinde 2014 yılı mali destek programları yardım masası kuracak. Buralarda, ajansa proje başvurusunda bulunmak isteyen kurum yetkililerine belli bir safhaya getirmiş oldukları projeleri ile ilgili soru ve sorunları hakkında bilgi verilecek.

Yatırımcının desteklenmesi amacıyla oluşturulan ve merkezi Kayseri’de bulunan ORAN, rekabetçi üretim, istikrarlı büyüme ve sosyal ve kentsel altyapıya yönelik projelere mali destek sağlıyor. Bu çerçevede ajans, 2014 yılında gerçekleştirilmesi planlanan yatırımlar için proje başvurusunda bulunmak isteyen kurum yetkililerini bilgilendirme masası kuracak. Yatırımcı kurum yetkililerinin belli bir safhaya getirmiş olduğu projelerle ilgili soru ve sorunlar burada masaya yatırılacak. Teknik yardım masaları, 27-28 Ocak 2014 tarihlerinde Yozgat’ta, 30-31 Ocak 2014 tarihlerinde Sivas’ta ve 29-30-31 Ocak 2014 tarihlerinde ise Kayseri’de oluşturulacak. 09.00 – 17.00 saatleri arası hizmet verecek.

ORAN’dan yapılan açıklamaya göre teknik yardım masalarında, hazırlanan projelerin niteliğine ve içeriğine ilişkin herhangi bir kontrol yapılmayacak. Yalnızca başvuru formu ve eklerinde anlaşılmayan hususların açıklanması, başvuru sırasında gerekli diğer belgelerin istenen şekilde hazırlanması ve varsa başvuru sürecinde karşılaşılan sorunlara yönelik bilgilendirme yapılacak. Ajansın açıklamasında bütün bu hizmetlerin ücretsiz olarak verileceği belirtildi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×