Onur Yemeğine Terim'de Katıldı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İtalya Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano ve eşi tarafından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül'ün onuruna verilen resmi akşam yemeğine katıldı.

Onur Yemeğine Terim'de Katıldı
30 Ocak 2014 Perşembe 21:10

Terim, İtalya Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano'nun daveti üzerine İtalya'ya ziyaret düzenleyen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve beraberindeki heyetle dün bu ülkeye gitmişti.

TFF'nin sitesinden yapılan açıklamaya göre; Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün İtalya'daki temasları boyunca kendisine eşlik eden heyette yer alacak ve aynı zamanda İtalya Devlet Nişanı Stella della Solidarieta Italiana'ya sahip olan Terim, Türkiye'den gelen heyete düzenlenen resmi karşılama töreninin ardından İtalya Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano ve eşi tarafından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül'ün onuruna verilen resmi akşam yemeğine katıldı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile birlikte Senato'yu ve Roma Belediyesi'ni de ziyaret eden Terim'in, seyahat süresince İş Forumu açılış oturumu, Kolezyum ve Yunus Emre Enstitüsü ziyaretlerinde de resmi heyete eşlik edeceği bildirildi. 

2000-2001 sezonunda Floransa kentinin takımı Fiorentina'yı çalıştıran Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Floransa kentine düzenleyeceği ziyarette de bulunacağı ifade edildi. 

Öte yandan Terim, resmi ziyaretlerin bitiminin ardından yarın UEFA A Kursu katılımcılarıyla buluşmak üzere Antalya'ya geçecek.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×