OMÜ’de diyabet ve yaşam sergisi açıldı

Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi'nde 'Diyabet ve yaşam sergisi' açıldı.Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi (OMÜ) Diyabet Topluluğu tarafından düzenlenen ve OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümü öğrencilerinin hazırladığı serginin açı.

OMÜ’de diyabet ve yaşam sergisi açıldı
25 Mart 2014 Salı 14:13

Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi'nde 'Diyabet ve yaşam sergisi' açıldı.

Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi (OMÜ) Diyabet Topluluğu tarafından düzenlenen ve OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümü öğrencilerinin hazırladığı serginin açılış töreni, OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı. Sanata gönül vermiş insanlar olarak güzel bir sergi düzenlemek istediklerini belirten Diyabet Topluluğu Başkanı Atabak Farivar, topluluğun kendisini ilerleyen zamanlarda daha fazla göstereceğine dikkat çekti.

40 eserden oluşan karma serginin açılış törenine Samsun Meslek Yüksekokulu (SMYO) Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Taner Yıldız, Mimari Dekoratif Sanatlar Programı Öğretim Görevlisi Ezgin Yetiş, SMYO Mimari Dekoratif Sanatlar Öğretim Görevlisi Mustafa Türkmen, Diyabet Topluluğu Başkanı Atabak Farivar öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. CİHAN

OMÜ’de diyabet ve yaşam sergisi açıldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×