OLGİAD: 'Haşhaşin' benzetmesi camiayı derinden yaraladı

Erzurum'un Oltu ilçesinde iktisadi, ticari ve kültürel faaliyetlerini sürdüren Oltu Girişimci İşadamları Derneği(OLGİAD) üyeleri, AK Parti ilçe teşkilatına ziyaret etti.

OLGİAD: 'Haşhaşin' benzetmesi camiayı derinden yaraladı
22 Ocak 2014 Çarşamba 17:18

Erzurum'un Oltu ilçesinde iktisadi, ticari ve kültürel faaliyetlerini sürdüren Oltu Girişimci İşadamları Derneği(OLGİAD) üyeleri, AK Parti ilçe teşkilatına ziyaret etti. OLGİAD üyeleri, 'Haşhaşin' benzetmesinin büyük bir camiayı derinden yaraladığını iletti.

AK Parti Oltu İlçe Başkanı Fuat Demir, OLGİAD yönetim kurulu üye iş adamlarını makamında ağırlayarak, sohbet etti. OLGİAD üyeleri, son zamanlarda ülkenin ileri gidişini engellemeye çalışan fitne gruplarının ve şer odaklarının durmadığını, bu anlamda yapılan bu karanlık işlerin 'Hizmet Hareketi'ne mal edilmek istenmesinden son derece kaygı duyduğunu ifade etti.

Vatanına ve milletine azami derecede hizmet eden günahsız insanlara, 'çete, örgüt, paralel devlet ve Haşhaşin' gibi ithamların kendilerini çok üzdüğünü dile getiren OLGİAD Yönetim Kurulu üyeleri, 'Haşhaşin' hitabının ise kendilerini çok derinden yaraladığını belirtmeden geçemeyeceklerini ifade etti.

AK Parti Oltu İlçe Başkanı Fuat Demir ise gündemdeki konulardan kendilerinin de rahatsızlık duyduğunu, bir an önce problemlerin çözüme kavuşmasını arzuladıklarını söyledi. Demir, OLGİAD'ın duygu ve düşüncelerinin, ülkenin idaresinde söz sahibi olan en yetkili kişilere de iletilmesinden memnuniyet duyacaklarını sözlerine ekledi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×