Okula yardım için mankenlik yaptılar

Çukurova Genç İşadamları Derneği (ÇGİAD) Kadın Platformu üyeleri, yardım amacıyla çocuklarıyla birlikte podyuma çıkarak mankenlik yaptı.

Okula yardım için mankenlik yaptılar
26 Ocak 2014 Pazar 13:58

Çukurova Genç İşadamları Derneği (ÇGİAD) Kadın Platformu üyeleri, yardım amacıyla çocuklarıyla birlikte podyuma çıkarak mankenlik yaptı. Çukurova GİAD'lı hanımlar, bu etkinlikten elde edilen gelirle bir ilkokula klima, bilgisayar ve yazıcı hediye etti.

Adana'da Fashion VIP Dergisi, Çukurova GİAD Kadın Platformu, Türkiye Yardımsevenler Derneği Adana Şubesi ve Şenbayrak Otel'in katkılarıyla 'Ünlü Anneler ve Çocukları' konulu defile düzenlendi. Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un eşi Aylin Coş'un da izlediği defilede, Çukurova GİAD'lı hanımlar, çocuklarıyla birlikte podyuma çıkarak, çeşitli kıyafetleri sundu. İş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri tarafından 11 mağazanın kıyafetlerinin sunulduğu defileden elde edilen gelir, bir ilkokula eğitim desteği oldu. Bu cihazlar, Denizli İlkokulu'ndaki bir sınıfa hediye edildi. Kadın Platformu yöneticileri Gonca Saygılı ve Zehra Sakarya ile Utku Özalp, klima, bilgisayar ve yazıcının monte edildiği okulu gezdi.

Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya etkinlikte emeği geçenleri kutlayarak, Kadın Platformu üyeleri ve onlarla birlikte podyuma çıkan çocukların anlamlı bir organizasyona imza attıklarını söyledi. Okul yöneticileri de eğitime destekleri nedeniyle Kadın Platformu üyelerine teşekkür etti. CİHAN

Okula yardım için mankenlik yaptılar


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×