Okul müdürlerine veda yemeği

2013-2014 Eğitim Öğretim yılının yarıyıl tatili başladı. Zorunlu rotasyon nedeniyle görev yerleri değişen okul müdür ve müdür yardımcılarına Kayseri Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem bir yemek verdi.

Okul müdürlerine veda yemeği
25 Ocak 2014 Cumartesi 17:38

2013-2014 Eğitim Öğretim yılının yarıyıl tatili başladı. Zorunlu rotasyon nedeniyle görev yerleri değişen okul müdür ve müdür yardımcılarına Kayseri Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem bir yemek verdi.

Hacılar Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen yemeğe Kaymakam Vekili Rahime Coşkun, Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem, Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Kahraman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri Herdem, Şube Müdürü Şener Serim ve okul müdür ve yardımcıları katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri Herdem, yemek dolayısıyla Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem'e teşekkür etti. Herdem, "Bir yarıyılın daha tamamlanması münasebetiyle sevinçliyiz. Başarıyla, sağlıkla ve sıhhatle tamamladık. Ama içimizde de biraz burukluk var. Beraber çalıştığımız arkadaşlarımız aramızdan ayrılıp başka okullara gidiyorlar. Bir kısmı kendi isteğiyle bir kısmı da zorunlu rotasyon diye adlandırdığımız mevzuattan dolayı okullarını değiştiriyorlar. Arkadaşlarımıza gittikleri yerlerde başarılar diliyor, burada ki çalışmalar için de hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

Herdem'in konuşmasının ardından ilçeden ayrılan müdür ve müdür yardımcılarına teşekkür plaketi verildi. Hacılar Kaymakam Vekili Rahime Coşkun da arkada hoş nameler bırakmanın önemli olduğunu belirterek görev yerleri değişen tüm müdür ve müdür yardımcılarına verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti.

Son olarak konuşan Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem'de milli eğitim camiası ile birlikte güzel işler yaptıklarını söyledi. Başkan Herdem, "Okulun yapımından, arsasının alımından, dershanelere öğrencilerin gitmesinden hatta öğrencilere okullarda açtığınız kurslarda hep birlikte olduk. Bizim bir elimiz taşın altında oldu. Görevlerimiz içerisine girmese de neticede burada eğitilen bizim çocuklarımızdı. Ama şunu söylüyorum, öğretmenlerimizde yöneticilerimizde bizlerden iki kat daha fedakarca çalıştı. Ben bu anlamda tüm müdürlerimizi, yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Sömestri döneminde hepinize iyi tatiller diliyorum. Buradan ayrılan arkadaşlarımıza da ailesiyle birlikte ömür boyu mutluluk ve başarılar diliyorum." diye konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×