Okul aile birliği 7 kardeş okula yardım eli uzattı

Gaziantep’te Güney Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği, 7 kardeş okula yardım eli uzattı.

Okul aile birliği 7 kardeş okula yardım eli uzattı
09 Ocak 2014 Perşembe 15:28

Gaziantep’te Güney Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği, 7 kardeş okula yardım eli uzattı. Yapılan etkinlikte elde edilen gelirin Gaziantep ve Mardin illerinde kardeş okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere gitmesi velilerin ilgisini çekti.

Okulun spor salonunda düzenlenen etkinliğin açılışında konuşan Güney Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ümit Murat Tunç, ihtiyaç sahibi öğrenciler adına gösterdikleri duyarlılık için öğrenci velilerine teşekkür etti. Güney Eğitim Kurumları olarak bu tür çalışmaları önemsediklerini ifade eden Tunç, "Bu ve benzeri etkinlikler, hem öğrencilerimizin yardımseverlik duygularını geliştiriyor hem de ihtiyaç sahibi öğrencilere bir nebze de olsa katkı sağlıyor. Bu duyarlı çalışmadan dolayı okul aile birliği üyelerini ve emeği geçenleri kutluyorum.’’ dedi.

Yoğun ilgi gören etkinlikte, sarmadan böreğe, kurabiyeden tatlıya kadar çeşitli yiyecek ve içecek ürünleri satın alan öğrenciler ve veliler, ihtiyaç sahibi öğrencilere katkı sağladı. Elde edilen gelirlerle Gaziantep ve Mardin illerindeki 7 kardeş okula yardım yapılacak. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×