Okmeydanı’nda polis müdahalesi

Okmeydanı’nda terör örgütü yandaşı maskeli grup yasadışı gösteri yaptı. Polis, molotofkokteyli, taş, şişe ve havai fişekle saldıran gruba biber gazı ve plastik mermi ile müdahale etti. Olaylar gece geç saatlere kadar devam etti.Akşam...

Okmeydanı’nda polis müdahalesi
23 Haziran 2014 Pazartesi 00:13

Okmeydanı’nda terör örgütü yandaşı maskeli grup yasadışı gösteri yaptı. Polis, molotofkokteyli, taş, şişe ve havai fişekle saldıran gruba biber gazı ve plastik mermi ile müdahale etti. Olaylar gece geç saatlere kadar devam etti.

Akşam saatlerinde Şişli Mahmut Şevket Paşa Mahallesi’nde toplanan yüzleri maskeli grup, polise taş, misket, şişe, molotof bombası ve havai fişekle saldırdı. Polis, zırhlı araçlarla müdahale ettiği gruba biber gazı ve plastik mermi ile karşılık verdi. Göstericilerin attığı molotof isabet eden zırhlı polis aracı alev aldı. Yangın, polis ekiplerinin yangın tüpüyle müdahale etmesiyle büyümeden söndürüldü. Evlerine gitmeye çalışan bazı mahalle sakinleri de atılan biber gazından etkilendi. Birçok vatandaş kucağına aldığı çocuklarla bölgeden uzaklaşmaya çalıştı.

Olaylar gece geç saatlere kadar devam etti. Okmeydanı’nda polisin güvenlik önlemi devam ediyor.

CİHAN

Okmeydanı’nda polis müdahalesi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×