Oğuzeli MHP Belediye Başkanı mazbatasını alarak göreve başladı

Gaziantep'te MHP'den Oğuzeli Belediye Başkanı seçilen Mehmet Sait Kılıç, mazbatasını alarak göreve başladı.

Oğuzeli MHP Belediye Başkanı mazbatasını alarak göreve başladı
07 Nisan 2014 Pazartesi 17:43

Gaziantep'te MHP'den Oğuzeli Belediye Başkanı seçilen Mehmet Sait Kılıç, mazbatasını alarak göreve başladı. Belediye önünde yapılan görev tesliminde Kılıç, kendisine oy vermeyen vatandaşların da belediye başkanı olduklarını ve bundan sonra Oğuzeli için mücadele vereceklerini ifade etti.

Oğuzeli Belediye binasında yapılan görev teslimine eski belediye başkanı Bekir Öztekin, MHP Büyükşehir adayı gösterilen Mustafa Erzin ve çok sayıda vatandaş katıldı. Bu işin bir bayrak yarışı olduğunu dile getiren Bekir Öztekin, partileri ayrı olsa da dostluklarının aynı olduğunu söyledi. 5 yıl boyunca Oğuzeli ilçesi için hizmet ettiklerini kaydeden Öztekin, 7 bin metrekarelik yeni belediye binasını ilçeye kazandırdıklarını ifade etti. Mustafa Erzin ise kalede delik açtıklarına dikkat çekerek artık daha fazla mücadele vereceklerini açıkladı.

Küçük mücadeleyi kazandıklarını fakat artık daha büyük mücadele vereceklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, zorlu bir görevin kendilerini beklediğini vurguladı. Kılıç, “Bekir başkanın yanında iktidar vardı, inşallah iktidar bizim yanımızda da olur. Hep birlikte ilçemize hizmet ederiz. Oğuzeli’ni marka ilçe, parmakla gösterilen ilçe yapacağız.” dedi. İlk işlerinin yeni belediye binasına asılmayan TC yazısını asmak olduğunu vurgulayan Kılıç, eski başkana Türk bayrağı ve Kura’nı Kerim hediye etti. CİHAN

Oğuzeli MHP Belediye Başkanı mazbatasını alarak göreve başladı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×