OGS'de Bahar Koleji öğrencisi soruların tamamını doğru cevapladı

Bu sene ilk defa yapılan, Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda; Türkçe, matematik, fen ve teknoloji, inkılap tarihi, din kültürü ve İngilizce derslerinden tüm soruları doğru cevaplayarak tam puan alan Bahar Koleji Öğrencisi Yaren Seki, Türkiye 1.

OGS'de Bahar Koleji öğrencisi soruların tamamını doğru cevapladı
21 Ocak 2014 Salı 18:33

Bu sene ilk defa yapılan, Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda; Türkçe, matematik, fen ve teknoloji, inkılap tarihi, din kültürü ve İngilizce derslerinden tüm soruları doğru cevaplayarak tam puan alan Bahar Koleji Öğrencisi Yaren Seki, Türkiye 1.’si oldu.

Okul müdürü Bekir Güleçyüz, “Öğrencimizin bu başarıyı elde etmesinde; öğretmenlerimizin özverili, öğrencimizin de planlı çalışması ve aile desteği etkili olmuştur.” dedi. Her eğitim-öğretim dönemine yeniliklerle başladıklarını söyleyen Güleçyüz, bu yılda okulda zenginleştirilmiş eğitim modeli uyguladıklarını ifade etti.
Sınavda Türkiye 1.’si olan Yaren Seki, günü gününe ders çalışıp, dersi derste öğrendiğini belirterek başarısını, öğretmenlerinin önerilerini dikkate almasına ve her türlü konuda kendisinden desteğini esirgemeyen ailesine borçlu olduğunu söyledi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×