Öğrencilerin karne selfiesi

Nevşehir’de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan okullarda karneler dağıtıldı. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılını arkalarında bırakan öğrenciler karne günü heyecanı yaşadı. Nevşehir’de 302 okulda öğrenim gören 56 bin 026 öğrenciye...

Öğrencilerin karne selfiesi
13 Haziran 2014 Cuma 17:08

Nevşehir’de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan okullarda karneler dağıtıldı. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılını arkalarında bırakan öğrenciler karne günü heyecanı yaşadı. Nevşehir’de 302 okulda öğrenim gören 56 bin 026 öğrenciye karne dağıtımı yapıldı. Öğrenciler dağıtılan karnelerden sonra çalan son zille birlikte yaz tatiline girdi.

    Son karnelerini alarak okuldan mezun öğrencilerden Kız Meslek Lisesi’nde okuyan Burcu Acar ve Jale Çıkrıkçı, okulu takdirname alarak iyi bir notla bitirmelerinden dolayı sevinçli olduklarını ancak okullarından ve arkadaşlarından ayrılacakları için üzgün olduklarını söyledi.

    Dört yıl boyunca okulda çok güzel günler geçirdiklerini, arkadaşlıklarının ömürleri boyunca devam edeceğini belirten Acar ve Çıkrıkçı, aldıkları karnelerin sonunda son ayların gözdesi olan karne selfiesi yaptı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×