Öğrencilerden arkadaşlarına gölge oyunu

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Pınarcık köyü Ertuğrul Gazi İlkokulu Toplam Kalite Yönetimi (TKY) ekibi tarafından hazırlanan 'Gölge Oyunu Projesi' kapsamında birleştirilmiş sınıflı eğitim gören köy okulu öğrencileri, okul okul gezerek gösteri yapmaya.

Öğrencilerden arkadaşlarına gölge oyunu
20 Ocak 2014 Pazartesi 14:53

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Pınarcık köyü Ertuğrul Gazi İlkokulu Toplam Kalite Yönetimi (TKY) ekibi tarafından hazırlanan 'Gölge Oyunu Projesi' kapsamında birleştirilmiş sınıflı eğitim gören köy okulu öğrencileri, okul okul gezerek gösteri yapmaya başladı. Dönemin son gösterisi ise Çiğdemli Köyü İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirildi.

Ertuğrul Gazi İlkokulu Müdürü Ömer Altunbaş, Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Naci Kılıç’ın da destek verdiği projede, aralarında TED Koleji’nin de bulunduğu 13 okulda gösteri yapacaklarını söyledi. Altuntaş, Pınarcık Köyü Ertuğrul Gazi İlkokulu TKY ekibinin amacının öğrencilerin sosyalleşmesini sağlamak, başarabilirim duygusunu oluşturmak, gittikleri okullardaki öğrencilere kültürel mirası tanıtmak, bunun yanında eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu belirtti.

Gösteri yapan öğrenciler Semih Enteş, Buse Öğüt, Seda Sevil gerçekleştirilen projede çok eğlenip, çok eğlendirdiklerini dile getirerek, şimdiye kadar Yaslar İlkokulu, Yalnızçam İlkokulu ve son olarak Çiğdemli İlkokulu'nda gösteri yaptıklarını ifade ettiler.

Ertuğrul Gazi İlkokulu’na her türlü desteği verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini dile getiren Pınarcık Köyü Birlik ve Beraberlik Derneği Başkanı Hasan Korkmaz şunları söyledi: “Her zaman eğitimin yanındayız, bu çalışmalar bizlere de heyecan getirdi. Köy okulumuz 'Temiz Okul Sağlıklı Okul Projesi' kapsamında Beyaz Bayrak Ödülü'ne de layık görüldü. Geldiği günden bu güne kadar yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı okul müdürümüz Ömer Altunbaş başta olmak üzere tüm öğretmenlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum." CİHAN

Öğrencilerden arkadaşlarına gölge oyunu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×