NT Mağazaları, 800 sezonluk işçi alacak

NT Mağazaları, okula dönüş dönemi olarak adlandırılan okul alışverişlerinin yoğun olduğu aylarda artan müşteri taleplerini karşılayabilmek için sezonluk istihdamlarına devam ediyor. NT, Ağustos, Eylül, Ekim aylarını kapsayan sezon için...

NT Mağazaları, 800 sezonluk işçi alacak
02 Temmuz 2014 Çarşamba 11:33

NT Mağazaları, okula dönüş dönemi olarak adlandırılan okul alışverişlerinin yoğun olduğu aylarda artan müşteri taleplerini karşılayabilmek için sezonluk istihdamlarına devam ediyor. NT, Ağustos, Eylül, Ekim aylarını kapsayan sezon için 800 kişiye iş imkânı sağlayacak.

Geçen sene 700 kişi için sezonluk iş imkânı sağlayan NT’nin Türkiye’deki mağazaları için geçerli olan yeni istihdam sürecinde adayların başvuruları ikamet adresleri yakın bulunan mağazalar için değerlendirilecek. Konuyla ilgili bilgi veren NT İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ahmet Kik, "Mağazalarımızda çalışacak olan sezonluk personelimizi güler yüzlü, kişisel ve mesleki gelişimine önem veren adaylar arasından seçiyoruz. Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında gösterdikleri performanstan memnun kaldığımız ve NT’de kariyerine devam etmek isteyen başarılı personellerimizi kadrolu olarak istihdam ediyoruz." dedi.

Lise, ön lisans, lisans öğrencisi veya mezunu, 18-28 yaşları arasındaki adaylara hitap ettiklerini dile getiren Ahmet Kik, "Adaylar kurumsal.nt.com.tr adresine giderek insan kaynakları bölümünden başvurularını yapabiliyor. Sezonluk personellerin iş başı yapmadan önce hızlandırılmış oryantasyon ve satış eğitimlerinin ardından iş başı eğitimleri ile sezona hazır hale gelmeleri sağlanıyor." bilgisini verdi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×