Nilüferli öğrenciler Bursa’nın gururu oldu

Milli Eğitim Bakanlığı'nca, bu yıl ilk kez 8. sınıflar için düzenlenen Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’nda Bursa Nilüfer Eğitim Kurumları’ndan Nilüfer İlkbahar Koleji öğrencisi Şefika Zeynep Öztürk ve Nilüfer Yıldırım Koleji öğrencisi R.

Nilüferli öğrenciler Bursa’nın gururu oldu
20 Ocak 2014 Pazartesi 19:08

Milli Eğitim Bakanlığı'nca, bu yıl ilk kez 8. sınıflar için düzenlenen Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’nda Bursa Nilüfer Eğitim Kurumları’ndan Nilüfer İlkbahar Koleji öğrencisi Şefika Zeynep Öztürk ve Nilüfer Yıldırım Koleji öğrencisi Rana Karababa tüm soruları cevaplayarak önemli bir başarıya imza attı.

    Öğrencilerin eğitimleri ile ilgili bilgi veren Nilüfer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ali Dilitatlı, şunları söyledi: “Öncelikle öğrencilerimiz Rana Karababa ve Şefika Öztük’ün tebrik ediyorum. Sınavlarda büyük başarı elde etmelerini; öğretmenlerimizin özverili yaklaşımlarına ve öğrencilerimizin azimle, canla başla ve inanarak çalışmalarına borçluyuz. Biz çocuklarımızı hiçbir zaman bir yarış psikolojisi içine sokmadık onlara inanarak başarmayı aşılamaya çalıştık.” CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×