Nilüferli minik yüzücüler sertifikalarını aldı

Bursa Nilüfer Belediye Spor Kulübü Çalı Kapalı Yüzme Havuzu ve Konak Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri’nde eğitimini tamamlayan kursiyerler sertifikalarını aldı. Tesislerde 2. dönem yüzme eğitimi alan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen...

Nilüferli minik yüzücüler sertifikalarını aldı
11 Temmuz 2014 Cuma 19:03

Bursa Nilüfer Belediye Spor Kulübü Çalı Kapalı Yüzme Havuzu ve Konak Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri’nde eğitimini tamamlayan kursiyerler sertifikalarını aldı.

Tesislerde 2. dönem yüzme eğitimi alan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Nilüfer Belediye Spor Kulübü Çalı Kapalı Havuz ve Konak Olimpik Havuzu’nda ikinci dönem yüzme kursuna katılan 425 öğrenci sertifikasını aldı. Törene katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, spor tesislerinin daha da artacağını belirterek, "Amacımız çocukların en iyi şekilde yetişmesi ve tüm Nilüfer halkına spor kültürü aşılamak“ dedi.

Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Karamık da hiçbir ilçede Nilüfer’deki kadar spor tesisi olmadığını belirterek, “Tesislerimizde her yaştan vatandaşımıza hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bize güvenip çocuklarını teslim eden tüm ailelere teşekkür ediyorum." dedi.

CİHAN

Nilüferli minik yüzücüler sertifikalarını aldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×