Nejat İşler İstanbul’a sevk edilebilir

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yoğun bakıma alınan oyuncu Nejat İşler’in doktorları, sevk durumunu değerlendirmek için toplandı.

Nejat İşler İstanbul’a sevk edilebilir
19 Ocak 2014 Pazar 17:28

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yoğun bakıma alınan oyuncu Nejat İşler’in doktorları, sevk durumunu değerlendirmek için toplandı. İşler’in İstanbul'a sevk edilebileceği söyleniyor.

İşler’in bir çok hayranı ise hastaneye akın etti. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da İşler’in hastanede bulunan ailesini ziyaret etti. Ailesinden İşler’in sağlık durumu ile ilgili bilgi alan Kocadon, hastane çıkışı basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Kocadon, şunları söyledi: "Şu anda tabi ki Nejat Bey'in rahatsızlığı devam ediyor. Şu anda yoğun bakımda. Doktor arkadaşların yapmış olacağı bir ortak karar ile belki sevk edilebilir veya tedavisine burada devam edilebilir. Şu anda tedavisi devam ediyor. Durumu hepimizin duyduğu gibi yoğun bakımda devam ediyor. Fakat doktor arkadaşlar bu durumu atlatacağına inanıyor. Ben de inanıyorum. Ailesi ile de görüştüm. Ailesi de inanıyor. Birlik beraberlik içinde, manevi desteklerimiz ile Nejat kardeşimizin bu hastalığı yeneceğine inanıyorum. Tabi bu gibi durumlarda hepimiz üzgünüz. Sonuçta bir evlat biliyorsunuz. Anne, baba üzgün, biraz da şaşırmış durumdalar. Birden bire böyle bir haber alınca. Ama sakinliğini koruyor aile. Zaten ailede de doktor bir üye var. Doktor olması da çok güzel bir durum bir ailede. Artık hep beraber, doktor arkadaşlar ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar."

İşler’in hastanedeki ailesini ziyaret eden arkadaşları ise gözyaşlarına boğuldu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×