Neden boşandılar?

İddialara göre Çağla, Çeşme'de tanıştığı Kerem Tunçeri'yle sık sık görüşüyordu, dedikodular çıkınca görüşmemeye başladı. Yaklaşık bir ay önce ikili tekrar görüşmeye başlamış.

Neden boşandılar?
07 Ocak 2015 Çarşamba 15:09

Uzun süredir ilişkileriyle gündemde olan Emre Altuğ ile Çağlı Şikel çifti boşanıyor. Ünlü çiftin, boşanma açıklamasını Avukatı Esennur Ezgi yaptı.
 
Emre Altuğ ve Çağla Şikel çifti ortak açıklamalarında şunları demişti:
 
"YOL AYRIMINA GELDİK"
 
"Üzülerek belirtiyoruz ki, 7 yıllık süren evliliğimizin yol ayrımına girdik. Biz büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evlliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik. Bundan sonraki hayatımızda da her zaman birbirimize minnettarız. Bu ayrılığımızda herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu değildir."
 
İŞİN İÇİNDE ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR MI VAR
 
Açıklamalara rağmen evliliği sarsan dedikodular bir bir su yüzüne çıkmaya başladı. İlk olarak ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri'yle ilgili bir kriz çıktığı konuşuldu. İddialara göre Çağla Şikel, 2 yıl önce Çeşme'de tanıştığı Tunçeri'yle sık sık görüşüyordu ancak dedikodular çıkınca ikili görüşmemeye başladı. Fakat yaklaşık bir ay önce ikili tekrar görüşmeye başladı.
 
EKONOMİK SIKINTI SORUN OLMUŞ
 
Boşanmaya götüren bir diğer kriz ise, iddialara göre Emre Altuğ'un geçen yıl Çeşme'de açtığı otele büyük yatırımlar yapıp karşılığını tam alamaması. Bu ekonomik sıkıntının Çağla Şikel ve Emre Altuğ arasında büyük krizlere yol açtığı söyleniyor.
 
 
 
DOĞUM GÜNÜNE KATILMAMIŞTI
 
Son olarak Emre Altuğ'un, Çağla Şikel'in 2 Ocak'taki doğum gününe katılmaması bardağı taşıran son damla olmuş.
 
EMRE ALTUĞ CEPHESİNDEN DE AÇIKLAMA GELDİ
 
Emre Altuğ ise boşanmanın iç yüzünü şöyle anlattı. Altuğ, "Boşanma olayını son ana kadar kimseye duyurmak istemedik. Ama dün davayı açtık. Bu karar, ikimiz için de çok zordu. Ancak çocuklarımızın geleceği ve psikolojisi için bunu yapmak zorunda kaldık. Acı çekerek bu boşanma kararını aldık."

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×