Nazlı Çelik ile Beşiktaş'ın Eski Başkanı Serdar Bilgili Evlendi

13 Şubat'ta Bilgili'nin 20 milyon dolarlık özel jetiyle Madrid'e giden Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünyaevine girdi.

Nazlı Çelik ile Beşiktaş'ın Eski Başkanı Serdar Bilgili Evlendi
17 Şubat 2015 Salı 10:20

Geçtiğimiz yılın sonunda aşk yaşadıkları ortaya çıkan haber spikeri Nazlı Çelik ile Beşiktaş'ın eski başkanı Serdar Bilgili muradına erdi ve evlendi.
 
EN ÖZEL GÜNDE MADRID'DE EVLENDİLER
 
Davetlileri de özel jet uçaklarıyla götüren çift Sürpriz bir şekilde evlenerek herkesi şaşırtan Serdar Bilgili ve eşi Nazlı Çelik, verdikleri pozda oldukça mutlu görünüyorlardı. Çift, evlenmek için yılın en romantik gününü tercih etti. Nikâh, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde İspanya'nın başkenti Madrid'de kıyıldı. Merasime yalnızca Çelik ve Bilgili aileleri katıldı.
 
 
 
2 AY ÖNCE BAŞLAMIŞTI
 
Düğünde sadece Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik'in aile bireyleri hazır bulundu. Daha önce iki kez evlenen ve ayrılan Serdar Bilgili ile başından bir evlilik geçen Nazlı Çelik, 2 ay önce başlayan birlikteliklerini kısa bir sürede nikah masasına taşıdılar.
 
 
20 MİLYON DOLARLIK JETLE GİTTİLER
 
Üç aydır birlikte olan sevgililer İspanya'ya Bilgili'nin 20 milyon dolara satın aldığı yeni Falcon 900ex jetiyle gittiler., İspanya'nın başkenti Madrid'te yeni bir hayata başlangıç yapmanın mutluluğunu yaşadı. Nazlı Çelik sade gelinliğiyle dikkat çekti.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×