Mustafa Ceceli, Bahçeşehir’de hayranları ile buluştu

Popçu Mustafa Ceceli, Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BKSM) konser verdi.Sahne performansı ile seyircilerden tam not alan Ceceli’nin konserini Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Basri Akdemir.

Mustafa Ceceli, Bahçeşehir’de hayranları ile buluştu
27 Ocak 2014 Pazartesi 12:23

Popçu Mustafa Ceceli, Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BKSM) konser verdi.


Sahne performansı ile seyircilerden tam not alan Ceceli’nin konserini Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Basri Akdemir de izledi. Ceceli’nin ‘Sevgilim, Bekle, Dön, Limon Çiçekleri, Söz Veremem, Eksik, Dünyanın Bütün Sabahları’ gibi hit parçalarını seslendirdiği konser, büyük ilgi gördü.


Bahçeşehir’de yeni albümünün müjdesini de veren sanatçı, hem şarkıları hem çaldığı enstrümanlar ile alkış topladı.Mustafa Ceceli “BKSM İstanbul’un en güzel salonlardan birisi. Başakşehir’in de böyle bir kültür sanat merkezinin olması çok önemli. Ama daha önemlisi bu salonun boş kalmaması. Burada belediyenin her hafta yaptığı etkinlikleri çok faydalı buluyorum. Bu salona geçtiğimiz haftalarda Nilüfer, Fatih Erkoç, Zara geldi. Kim bilir daha ne güzel konserler var ilerleyen haftalarda. Salonu yapmak değil o salonu işler hale getirmek önemli.” dedi.Ceceli, belediyeler için kültür sanat etkinlikleri yapmanın yol ve köprü inşa etmek, elektrik getirmek kadar önemli olduğuna işaret ederken; “Bu bölgede, Başakşehir, Bahçeşehir’de ikamet edenlerin bir konser etkinliği için 30-40 kilometre giderek konser salonlarına ulaşması gerekiyor. Sizin bu etkinlikleri insanların ayağına götürmeniz çok önemli. Bu, onlara verdiğiniz değeri gösterir. Bunu hem burada bulunanlara gösterdiği saygı sevgi hem de onlara kültür ve sanatı aşılama çabası olarak görüyorum. Bu nedenle Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve bu gecede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Konserde kendi şarkılarının ardından ‘Ankara’nın Bağları ve Dım Dım Yar’ şarkılarını da seslendiren Ceceli’ye gecenin sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel çiçek takdim etti.

CİHAN

Mustafa Ceceli, Bahçeşehir’de hayranları ile buluştu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×