Muş’ta 2 gün idari izin tatili

Muş Valisi Vedat Büyükersoy, Meteoroloji Müdürlüğü'nün hava tahmin raporuna istinaden kent merkezindeki kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve emzikli bayanlar, kalp ve böbrek yetmezliği ile kontrol edilemeyen tansiyon yüksekliği ve kronik hastal.

Muş’ta 2 gün idari izin tatili
12 Aralık 2013 Perşembe 16:43

Muş Valisi Vedat Büyükersoy, Meteoroloji Müdürlüğü'nün hava tahmin raporuna istinaden kent merkezindeki kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve emzikli bayanlar, kalp ve böbrek yetmezliği ile kontrol edilemeyen tansiyon yüksekliği ve kronik hastalıkları olanlar ve engelli kamu personelinin 2 gün idari izinli sayılmaları için açıklama yaptı.

Vali Büyükersoy, tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi: “İlimizin soğuk ve kar yağışlı havanın etkisi altına girilmesi ve kar yağışı ile birlikte buzlanma ve don olayı meydana gelebileceği Meteoroloji Müdürlüğünün hava tahmin raporlarından anlaşılmıştır. İl Hıfzıssıhha Kurulunun 12 Aralık 2013 tarihli tavsiye kararı uyarınca, ilimiz merkezindeki kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve emzikli bayanlar, kalp ve böbrek yetmezliği ile kontrol edilemeyen tansiyon yüksekliği ve kronik hastalıkları olanlar ve engelli kamu personelinin 12-13 Aralık 2013 tarihlerinde idari izinli sayılmaları Valiliğimizce uygun görülmüştür. Bilgi ve gereğini rica ederim.” CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×