MÜSİAD Ankara’da görev değişimi

MÜSİAD Ankara Şubesi’nde üç dönem boyunca başkanlık yapan M.Ziya Kahraman, görevini Bütçe ve Mali İşlerden sorumlu Başkan Yardımcısı İlhan Erdal’a devretti.

MÜSİAD Ankara’da görev değişimi
22 Ocak 2014 Çarşamba 14:08

MÜSİAD Ankara Şubesi’nde üç dönem boyunca başkanlık yapan M.Ziya Kahraman, görevini Bütçe ve Mali İşlerden sorumlu Başkan Yardımcısı İlhan Erdal’a devretti. Kahraman, yeni dönemde de başarılı organizasyonlar ile MÜSİAD’ın etkinliğinin arttırılmasını temenni etti.
Yeni dönemde çalışmaların ve etkinliklerin hız kesmeden devam edeceğine inandığını dile getiren Kahraman, yeni başkan İlhan Erdal’a başarılar diledi.

“BAYRAĞI YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ”

Görevi devralmasının ardından söz alan MÜSİAD Ankara Şube Başkanı İlhan Erdal, elinden gelen gayreti göstereceğinin altını çizerek, “Uzun zamandır içerisinde bulunduğum MÜSİAD ailesinin bir ferdi olarak, başkanlık görevinin bir bayrak yarışı olduğunun bilincindeyim. Sayın M.Ziya Kahraman ve onun da öncesinde bu göreve layık görülen herkesin yaptığı gibi ben de bayrağı teslim aldıktan sonra onu daha yukarılara taşımak adına gayretle çalışacağım.” dedi.
Konuşmaların ardından MÜSİAD Ankara Şube Başkanı İlhan Erdal, selefi M.Ziya Kahraman’a hediye ve plaket takdiminde bulundu.


CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×