Mühendisler, masa tenisi turnuvasıyla stres attı

Aksaray Teknik Elemanlar ve Çevre Derneği (AKTED), sosyal ve sportif faaliyetlerine devam ediyor.

Mühendisler, masa tenisi turnuvasıyla stres attı
20 Ocak 2014 Pazartesi 15:58

Aksaray Teknik Elemanlar ve Çevre Derneği (AKTED), sosyal ve sportif faaliyetlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bowling turnuvası düzenleyen AKTED şimdi de Masa Tenisi Turnuvası düzenledi.
Aksaray Teknik Elemanlar ve Çevre Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz hafta sonu Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi'nde 40 sporcunun katılımıyla düzenlenen turnuvada kıyasıya rekabet yaşandı.

Masa Tenisi Turnuvası sonucunda, birinciliği İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde Veteriner Sağlık Teknikeri olarak görev yapan Ramazan Yakıcı, ikinciliği Aksaray Belediyesi’nde İnşaat Mühendisi olarak görev yapan Turan Tokluoğlu, üçüncülüğü ise İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde Ziraat Mühendisi olarak görev yapan Murat Bülbül elde etti.
Turnuvada ilk üçe giren sporcular kupa ile ödüllendirildi. Turnuvaya katılan bütün sporculara AKTED tişörtü hediye edildi.

"İNSANLARI STRESTEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN SPORTİF AKTİVİTELER YAPIYORUZ"

Turnuva ile ilgili açıklamada bulunan Dernek Başkanı Mustafa Keskin amaçlarının insanları iş hayatının stresinden uzak tutacak sportif faaliyetler düzenlemek olduğunu ifade ederek şunları söyledi: "Dernek olarak teknik konuların yanında zaman zaman sportif aktiviteler ile insanları iş stresinden uzaklaştırıyoruz.
Gençlik merkezi spor salonunun kullanılması konusunda bize desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz. Turnuvamıza katılan tüm sporculara teşekkür ediyorum." diyerek faaliyetlerinin devam edeceğini söyledi
CİHAN

Mühendisler, masa tenisi turnuvasıyla stres attı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×