Miniklerin karne heyecanı

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde binlerce öğrenci yarı yıl karnesi alacak olmanın heyecanını yaşadı.

Miniklerin karne heyecanı
24 Ocak 2014 Cuma 16:03

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde binlerce öğrenci yarı yıl karnesi alacak olmanın heyecanını yaşadı.

Özel Orhangazi Koleji'nde karne dağıtım töreni düzenlendi. 1. sınıflar için düzenlenen karne törenine 1. sınıf öğretmeni Necip Şengül ve çok sayıda öğrenci ile velileri katıldı. 1. sınıf öğretmeni Necip Şengül minik öğrencilerine karnelerini ve sürpriz hediyelerini verdi.
Öğretmen Şengül, daha önce de defalarca karne verdiğini, ancak bu sefer ilk kez karne veriyormuş gibi heyecanlı olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Bugün öğrencilerimiz ve bizler için çok özel ve anlamlı bir gün. Acısıyla tatlısıyla bir dönemi geride bıraktık. Velilerim ve öğrencilerim benim her türlü kahrımı çektiler, ben onlardan çok memnunum, başarılı bir şekilde birinci dönemi tamamladık. İnşallah ikinci dönem de bu şekilde başarımızı devam ettiririz. Minik öğrencilerimizin ilk karneleri, o nedenle çok heyecanlılar, ama benim ilk karnem olmadığı halde ben de ilk günkü gibi heyecanlıyım. İnşallah ikinci dönem hep birlikte daha başarılı etkinlikler yaparız. Ben bütün çocuklarımıza karnelerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Velilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.”

Yapılan konuşmanın ardından minik öğrencilere öğretmenleri Necip Şengül tarafından karneleri dağıtıldı. Minikler ilk kez karne almanın mutluluğunu ve heyecanını aileleriyle birlikte yaşadı. CİHAN

Miniklerin karne heyecanı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×