Minikler hünerlerini sergiledi

Özel Burç Çukurova Anaokulu öğrencileri, Özel Burç Vural Konferans Salonu’nda dönem sonu etkinliklerini gerçekleştirdi. 40 öğrencinin mezun olduğu törende, öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken öğrenci velilerinin de katılım...

Minikler hünerlerini sergiledi
30 Mayıs 2014 Cuma 15:58

Özel Burç Çukurova Anaokulu öğrencileri, Özel Burç Vural Konferans Salonu’nda dönem sonu etkinliklerini gerçekleştirdi. 40 öğrencinin mezun olduğu törende, öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken öğrenci velilerinin de katılım gösterdiği tören renkli görüntülere sahne oldu.

Özel Burç Çukurova Anaokulu Okul Müdürü Servet Genç’in açılış konuşmasının ardından Sevimli Bilginler ve Sevimli Arılar Sınıfı’nın, yıl boyunca gerçekleştirdiği faaliyetler sunuldu. Sınıf öğretmenleri Arzu Arslan ve Ayşenur Alakel tarafından hazırlanan etkinlikte öğrenciler Kafkas oyunu, semazen gösterisi, İngilizce Kırmızı Başlıklı Kız tiyatrosu ve 12 dev adam gösterilerini gerçekleştirdiler. Gecenin sonunda İngilizce şarkı söyleyerek diplomalarını alan Sevimli Bilginler ve Sevimli Arılar sınıfı öğrencileri aileleri ile birlikte keyifli anlar yaşadı.

CİHAN

Minikler hünerlerini sergiledi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×