Miami'de tedavi gören İbrahim Tatlıses' den yeni haber

Uğradığı silahlı saldırı sonucu ölümden dönen ve uzun süren tedavisinin ardından ameliyat olmak için Miami'ye giden İbrahim Tatlıses, doktoruna muayene olurken görüntülendi.

Miami'de tedavi gören İbrahim Tatlıses' den yeni haber
04 Şubat 2015 Çarşamba 23:53

İstanbul 'da uğradığı silahlı saldırı sonucu mucize eseri ölümden dönen ve tedavisini sürdürmek üzere kısa süre önce Miami’ye giden İbrahim Tatlıses’i dostları ve sanatçı arkadaşları ziyaret etti.
 
Tedavisi devam eden ünlü sanatçı, doktoruna muayene olurken DHA tarafından görüntülendi. Fotoğrafın çekildiği esnada Tatlıses’in doktorunun yanında İşadamı İbrahim Erdemoğlu, Dr. Seza Güleç ve ABD ’li doktoru bulunuyor. Miami’de sanatçı dostları ve arkadaşları Tatlıses’e destek oluyor ve moralini yüksek tutmaya çalışıyor.
 
İbrahim Tatlıses uzunca süren tedavisinin sonucunda tamamen olmasa da sağlığına kavuşmuştu, ancak kırılan kafatası kemiği risk taşıdığı için çıkarılamamış ve sol tarafı felç kalmıştı. Ünlü sanatçı bu kemiğinin çıkarılması için Miami’de bir kez daha ameliyat olacak. Riskli olan bu operasyon öncesinde sevenleri ünlü türkücüye destek oluyor. 
 
Miami’de tedavisi uzun süreceğinden burada bir araç ve ev alan Tatlıses’in bir ay içerisinde ameliyat olması bekleniyor.
 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×