MHP’nin Yakutiye adayı Özkılıç, ETSO'yu ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Yakutiye belediye başkan adayı Nurullah Özkılıç, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i ziyaret etti.

MHP’nin Yakutiye adayı Özkılıç, ETSO'yu ziyaret etti
15 Ocak 2014 Çarşamba 18:03

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Yakutiye belediye başkan adayı Nurullah Özkılıç, Erzurum Ticaret ve Sanayi
Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’i ziyaret etti.

MHP Yakutiye İlçe Başkanı Cihan Aksakal’la birlikte Başkan Yücelik’i ziyaret eden Özkılıç, Yakutiye’de hizmete talip olduğunu belirterek, 30 Mart’ta göreve geldiklerinde kendilerine güvenenleri mahcup etmeyeceklerini söyledi. Yerel yönetimdeki tecrübelerini ve birikimlerini şehre katma değer sağlayacak projeleri hayata geçirmekte kullanacağını ifade eden MHP’li Özkılıç, şehirlerin yönetim stratejilerinin belirlenmesinde, sivil toplum kuruluşlarının düşüncelerinin önemli rolü olduğunu dile getirdi.

Özkılıç’a talip olduğu görevde başarı dileyen ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik de, 30 Mart’ta yapılacak seçimlerin ülkeye ve Erzurum’a hayırlı olması temennisinde bulundu. Erzurum’un hizmetin en iyisine layık olduğunu belirten Başkan Yücelik, şimdiye kadar şehrin önünü açacak, vizyonunu geliştirecek ve kalkınmaya katkı sağlayacak her türlü projeye ETSO olarak destek verdiklerini, bundan sonra destek vermeye devam edeceklerini söyledi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×