MHP'nin Kepez adayı Dinç: Kadınların desteğini hissetmek büyük mutluluk

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kepez Belediye başkan adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmaları yapan MHP'li kadınlarla buluştu.

MHP'nin Kepez adayı Dinç: Kadınların desteğini hissetmek büyük mutluluk
23 Ocak 2014 Perşembe 14:33

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kepez Belediye başkan adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmaları yapan MHP'li kadınlarla buluştu. Toplantıya katılan bayanlara teşekkür eden Dinç, “30 Mart akşamına kadar hep birlikte gece gündüz demeden çalışacak ve birlikte başaracağız.” dedi.

Murat Dinç, bayanlarla fikir alışverişinde bulundu. Dinç’in projelerini anlatmak için yoğun tempoda çalıştıklarını belirten Kepezli MHP'li kadınlar, “Sahada aldığımız izlenimler çok iyi. İnşallah yapacağımız çalışmalarla bizler de bu seçimin kazanılmasına katkıda bulunmuş olacağız. Kepez 30 Mart’tan itibaren MHP’li başkan tarafından yönetilecek.” şeklinde konuştu.

Seçim çalışmalarında siyasi partilerin seçimi kazanabilmelerinin en önemli etkenlerinden olan bayanlarla bir araya gelerek onların desteğini hissetmekten büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Murat Dinç, Kepez için çok güzel projeler hazırladıklarını ve bu projelerin bir çoğunda bayanların yer alacağını ifade etti. Dinç, “Yapacağımız vizyon caddelerde, açacağımız kurslarda, yapacağımız parklarda mutlaka siz bayanların önemli katkıları olacak. Bu alanlarla el emeği göz nuru tüm ürünlerinizi rahat bir şekilde satarak bütçenize katkı sağlamış olacaksınız. Bayanlarımız için daha çok projelerimiz olacak. Yakında onları da sizlerle birlikte halkımıza anlatmaya başlayacağız. Şimdiye kadar yaptığınız özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Aynı azim ve kararlılık ile çalışmaya devam edecek ve Kepez’i 30 Mart’tan sonra hep birlikte yöneteceğiz.” diye konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×