MHP’li Yiğit, Rektör Bakdemir’i ziyaret etti

Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir’i ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Canik Belediye Başkanı Atıf Yiğit, “Bizim gönlümüzde sadece Canik halkına hizmet etmek var.

MHP’li Yiğit, Rektör Bakdemir’i ziyaret etti
24 Ocak 2014 Cuma 16:53

Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir’i ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Canik Belediye Başkanı Atıf Yiğit, “Bizim gönlümüzde sadece Canik halkına hizmet etmek var.” dedi.

MHP Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, Canik Başarı Üniversitesi’ni ziyaret etti. Yiğit’e, ziyaretinde, MHP Canik Teşkilat Başkanı Güner Akkurt ve yönetimi de eşlik etti. Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir, ziyarette üniversite hakkında bilgiler verdi.

Canik Başarı Üniversitesi’nde, bin 150 öğrencinin eğitim gördüğünü belirten Rektör Prof. Dr. Yunus Bekdemir, “Amacımız bu sayıyı 5 bine kadar çıkarmak. Öğrencileri üniversitemize çekmek için yeni bölümler de açıyoruz ve açmaya devam edeceğiz. Şu an 4 fakültemiz var. Bizim tek felsefemiz geçmişine sahip çıkan, atalarını çok iyi bilen ve ülkesine faydalı olacak bireyleri yetiştirmek.” ifadelerini kullandı.

HİZMET İÇİN VARIZ

Canik Başarı Üniversitesi’nin sadece Canik için değil, Samsun için de büyük önem taşıdığına dikkat çeken MHP Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, “Hangi meslek ya da görev olursa olsun bunu yaparken gönülden yapmak gerekir. Bizler de Canik halkımıza hizmet etmeyi gönülden istiyoruz. İnşallah Allah’ım bize bunu nasip edecek. Göreve geldiğimizden itibaren ise üniversitemiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.” diye ifade etti.
CİHAN

MHP’li Yiğit, Rektör Bakdemir’i ziyaret etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×