MHP'li Taşer: İzmir CHP’nin patronaj alanı değil, AKP’nin zulmü de bitecek

MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, seçim çalışmaları kapsamında ilçe turlarına devam ediyor.

MHP'li Taşer: İzmir CHP’nin patronaj alanı değil, AKP’nin zulmü de bitecek
09 Şubat 2014 Pazar 17:48

MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, seçim çalışmaları kapsamında ilçe turlarına devam ediyor. Sabah ilk olarak Çiğli Belediye başkan adayı Yalçın Brazeroğlu ile birlikte İzmir Trakyalılar Derneği’ndeki toplantıya katılan Taşer, dernek mensuplarının şikâyetlerini dinledi, çözüm önerilerini ve projelerini anlattı. Daha sonra Bayraklı ilçesinde Bayraklı Belediye Başkan Adayı Mehmet Toptaş ile birlikte iki seçim bürosu açan Taşer, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

İzmir Trakyalılar Derneği’nde konuşan ve karşısındaki iki adayın vizyon ve İzmir sevdalarının yetersiz olduğunu vurgulayan MHP Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, “Bizimle hiçbir platformda yan yana gelebilecek donanıma ve cesarete sahip değiller. Yetersizler, korkaklar ve de kaçaklar. Biri İzmir’i CHP’nin patronaj alanı sanıyor, diğeri İzmir’i unutkan sanıyor. 30 Mart'ta İzmir onlara ne olduğunu gösterecek.” diye konuştu.

Seçim çalışmalarına Bayraklı’da devam eden MHP Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, Bayraklı Sevgi Yolu’nda mehteranla karşılandı. Bayraklıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Taşer, hepsi ile teker teker tokalaştı. Partiye katılan 50 üyeye rozet taktı. Daha sonra Bayraklı ilçe teşkilatının düzenlediği mini mitingde konuşan Taşer, şöyle devam etti: “İzmir’i çantada keklik görüp, ona buna ‘namus’ yakıştırması yapan CHP adayı Aziz Kocaoğlu, hangi namustan bahsediyor? Şu maskeni bir çıkar da İzmir senin gerçek yüzünü görsün. Evlatlarımızın kanını döken PKK’lı teröristlere kucak açan Osman Baydemir’e, AKP politikalarına uyup İzmir’in iradesini peşkeş çekmeye kalkan sen değil misin? Nerede kaldı senin namusun? Edeceğin lafı önce tartarak edeceksin. Muvazenen yoksa hiç konuşmayacaksın. Gelmişsin bir de televizyonda İzmir’in borcu var, yok tenakuzuna giriyorsun, doğruyu söyle, dürüst ol da borcunu söyle.

Bugüne kadar İzmir’e verdiği sözlerin hiçbirini yerine getirmeyen CHP adayı ve İzmir’in değerleriyle çatışan AKP adayının açıklayacağı sosyal ve teknik projeleri alabiliriz. Önümdeki hafta dokümanlarla projelerimi tüm İzmir kamuoyuna açıklayacağım, eksikleri olan adaylar buradan alabilirler. Bizim mücadelemiz daha güzel bir İzmir kurmak, daha rahat bir şehir yaşamı oluşturmak. Gençlerimize, kadınlarımıza ve tüm hemşehrimize hitap eden projelerimizle karşınızdayım. Ben belediyeciyim. Bu konuda tevazu göstermem, İzmir’e hizmet, İzmir’e aşk, İzmir’e sevda ile bağlıyım. Dar gelirliye konut projelerimizle, kadınlarıma gelir getirecek sosyal projelerimizle, tarım ve iş projelerimizle, gençliğimizin önünü açaçak projelerimizle huzurunuzdayım. Korkmasınlar gelsinler, konuşalım, değerlendirelim, onlar deve dişi gibi, büyük adamlar ben ise bir İzmir sevdalısıyım. Esnaf çocuğu şoför Rıza’nın oğluyum. Artık İzmir her şeyin farkında, maskesi düşen Kocaoğlu’nun da takkesi düşen AKP adayının da. AKP’nin İzmir’e zulmü MHP belediyeciliği ile bitecek.”

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×