MHP’li Taşer: CHP’yi sandıkta sileceğiz

MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, Eşrefpaşa semtinde esnafı ziyaret etti.

MHP’li Taşer: CHP’yi sandıkta sileceğiz
26 Ocak 2014 Pazar 13:33

MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, Eşrefpaşa semtinde esnafı ziyaret etti. Esnafın ‘Bu şehire hizmet istiyoruz’ çağrısına Taşer, “Kocaoğlu Bergama’da balkondan konuşmuş. Biz bu balkon konuşmalarını Başbakan Erdoğan’dan iyi biliyoruz. Kocaoğlu ile Erdoğan aynı noktada. Siyasi şımarıklıkları bir türlü hizmete dönüşmüyor. Balkondan seyretmekle, nutuk atmakla olmaz, sokağa insanımızın, hemşehrilerimizin içinde onlarla birlikte olmak lazım. Balkondan seyir edenlerin sonu hüsrandır.” dedi.

Manav işleten bir seçmenin 'Bıktık zamlardan' söylemine patatesle karşılık veren Taşer, “Emekli maaşlarına 30 TL zam yapıyorlar. Ödemiş patatesinin kilosu 4 TL. Haksızlığa dur demek için sandıkta gücünüzü gösterin.” diye konuştu. MHP Konak İlçe Başkan Adayı Adil Özyiğit ile esnaf ziyaretlerini gerçekleştirirken vatandaşın sorunlarını da dinleyen Taşer, onlardan oy isteyerek, koltuk sevdası uğruna hizmet getirmeyen, yolsuzluklarla insanların hakkını yiyenleri 30 Mart’ta sandığa gömmelerini istedi.

Eşrefpaşa esnafını gezen Murat Taşer, büyük küçük demeden herkesin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ziyaret esnasında bir esnafın beyaz kâğıda kurşun kalemle CHP yazıp Taşer’e silgi vererek silmesini rica etmesi dikkat çekti. Taşer, “Silgiyle yazıyı silerek, inşallah sandıkta sileceğiz” diye konuştu. Öğle saatlerinde başlayan esnaf ziyaretini geç saatlere kadar sürdüren Murat Taşer, son olarak girdiği Kasap’ta et keserek, “Ben Ödemişliyim. Mesleğimiz Hayvancılık. Bu işleri iyi bilirim. Ben halktan biriyim.” ifadesini kullandı.

Esnaf ziyareti sırasında bir genç kızın 'ben de partinize katılmak istiyorum' isteği üzerine Taşer şunları söyledi: "Bizim gönlümüz de, kapımız da herkese açık. Yeter ki İzmir için çalışalım. Hizmet için yola çıktık. Bu şehri bu şehrin insanlarıyla yöneteceğiz. Demokrasi insan merkezli bir anlayıştır. İnsanı merkeze koymayan her düşünce her fikir yok olmaya mahkûmdur. İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmirlilerindir. Söz hakkı önce sizlerindir." Murat Taşer, genç kızın yakasına MHP rozeti taktı. CİHAN

MHP’li Taşer: CHP’yi sandıkta sileceğiz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×