MHP'li Çetin: Antalya ve ilçelerinin üç hilalle taçlanmasına sayılı günler kaldı

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Antalya İl Başkanı Osman Çetin, 30 Mart 2014 mahalli seçimlerinde Antalya ve 19 ilçesinde destan yazacaklarını söyledi.

MHP'li Çetin: Antalya ve ilçelerinin üç hilalle taçlanmasına sayılı günler kaldı
24 Aralık 2013 Salı 19:43

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Antalya İl Başkanı Osman Çetin, 30 Mart 2014 mahalli seçimlerinde Antalya ve 19 ilçesinde destan yazacaklarını söyledi.

MHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve adaylığı kesinleşen belediye başkan adayları Kemer'de bir araya gelerek, seçime 97 gün kala durum değerlendirmesinde bulundu. Seçim çalışmalarını ortak akılla yürütüklerini belirten İl Başkanı Çetin, hedeflerinin mahalli seçimlerde Antalya ve 19 ilçesinde birinci parti olmak olduğunu kaydetti.

Antalya'nın yerelde MHP'nin hizmet etme iktidarına hasret olduğunu belirten Çetin, Antalya Büyükşehir ve 19 ilçe belediyesinin üç hilalle buluşmasına sayılı günler kaldığını söyledi. Çetin, "Antalya ve ilçelerinde açıklanan tüm belediye başkan adaylarımız kamuoyunun takdirini kazanmış, alnı açık kişilerdir. Seçim gününe kadar gerekirse az yiyeceğiz, az içeceğiz, az uyuyacağız. Önümüzdeki kalan günleri en iyi şekilde değerlendirerek Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni ve tüm ilçelerimizi üç hilalimizle taçlandıracağız. Toplantıda partimizin Antalya'da birinci parti olmasına yönelik stratejiler, kentin sorunları ve çözüm önerileri ile projeler masaya yatırıldı." ifadesini kullandı.

MHP'nin Antalya Büyükşehir belediye başkanı adayı Kemal Çelik de dünya turizminde marka olmuş Antalya'nın sorunlarını bildiklerini ve sorunları çözmeye muktedir olduklarını kaydetti. Antalya'nın favori partisinin MHP olduğunu savunan Çelik, "Şu anda tüm gözler favori olan MHP’nin üzerindedir. Bunu biz değil, Antalya'da yaşayanlar söylüyor. Dünya kenti olan Antalya'yı yepyeni bir vizyonla yönetmek için kadrolarımız ve projelerimiz hazırdır. Projelerimizin hepsi de ayağı yere basan projelerdir. Rakiplerimizin birinin elinde belediye, diğerinin elinde ise iktidar gücü bulunuyor. Ama biz kimseyle polemiğe girmeden çok çalışacağız. Hemşehrilerimizin gönüllerine girecek ve onların güvenine layık olacağız." dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×