MHP’li Çelik, Yörük ve Türkmen dernekleri üyeleriyle bir araya geldi

MHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Kemal Çelik, seçim çalışmalarına devam ediyor.

MHP’li Çelik, Yörük ve Türkmen dernekleri üyeleriyle bir araya geldi
26 Ocak 2014 Pazar 15:48

MHP’nin Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Kemal Çelik, seçim çalışmalarına devam ediyor. Yörük ve Türkmen dernekleri üyeleriyle bir araya gelen Kemal Çelik, partisinin Antalya’da bir yükseliş yakaladığını söyledi.

Son yapılan anketlerde Antalya’da MHP’nin önde olduğunu belirten Çelik, “Hemşehrilerimin gösterdiği bu yoğun teveccüh bizlere daha çok çalışma azmi veriyor. Vatandaşlarımız sel gibi geliyor. Neden? Doğru, dürüst olduğumuz için geliyor. Son anketlerde mevcut başkan 2. sırada, daha önceki başkan da 3. sırada gözüküyor. Biz hemşehrilerimiz için aday olduk, kendi istikbalimiz için aday olmadık.” dedi.

Kepez’de son 10 yıldır hiçbir şey değişmediğini belirten Çelik, ilçenin hala gecekondu semti olarak görüldüğünü, tapu ve mülkiyet sorununu hala çözmediklerini kaydetti. Kepez’de 19 mahallede kentsel dönüşüm kararı alındığını hatırlatan Çelik, daha sonra bunun iptal edildiğinin söylenmesine rağmen doğru olmadığını, kararın seçimden sonraya ertelendiğini söyledi. Çelik, “Kentsel dönüşüm adı altında TOKİ’yi getirecekler, vatandaşlara 100’er metrekare daire verecekler. Geri kalan yerleri ise ticari alan yapacaklar.” dedi.

Seçim çalışmalarına katılan MHP Kepez Belediye başkan adayı Murat Dinç de 30 Mart’ta seçimi kazanacaklarını ve ilçenin sorunlarını çözeceklerini savundu. CİHAN

MHP’li Çelik, Yörük ve Türkmen dernekleri üyeleriyle bir araya geldi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×