MHP'li başkan adayları, yerel seçimlerde CHP adaylarına başarı diledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Erzin ve ilçe belediye başkan adayları Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’ni ziyaret ederek yerel seçimlerde Gaziantep’e yaraşır bir seçim olması dileğinde bulunup başarı dile.

MHP'li başkan adayları, yerel seçimlerde CHP adaylarına başarı diledi
22 Ocak 2014 Çarşamba 16:23

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Erzin ve ilçe belediye başkan adayları Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’ni ziyaret ederek yerel seçimlerde Gaziantep’e yaraşır bir seçim olması dileğinde bulunup başarı diledi.

CHP İl Başkanlığını ziyaret eden MHP İl Başkanı Mehmet Doğan ve belediye başkan adayları yerel seçimlerin barış ve huzur içinde geçmesi için el birliği ile çalışılması gerektiğini ifade edip birbirlerine başarı diledi. CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Akif Ekici iki ay sonra yapılacak olan yerel seçimlerde halkın bir değişim istediğine dikkat çekip şunları kaydetti: “AK Parti adaylar şehrimizle ilgili olarak ciddi eleştiriler yapıyorlar. Son on yıldan beri bu zihniyetin yönettiği şehir için aynı zihniyetten adaylar düzelteceklerini söylüyorlar. Eğer düzeltecekseniz on yıldır nerdesiniz. Trafiği içinden çıkılmaz hale getiren siziniz. Rant ve yandaş hesabı yaparak bu hale getirdiniz. Şimdi de kalkmış biz düzeltiriz diyorsunuz. Bunu anlamak mümkün değildir. Bu şehrin yönetiminin değişme zamanı gelmiştir. Gaziantep halkı bu değişimi 30 Mart tarihinde tastikleyecektir.” dedi.

CHP İl Başkanı Mehmet Gökdağ da yaptığı konuşmada bu seçimin bir kurtuluş mücadelesi olduğuna dikkat çekerek, bu ülkenin ve şehrin sahipsiz olmadığını dile getirdi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×