MHP'li Akgemci: Verin yetkiyi, alın hizmeti

MHP Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Tahir Akgemci Çamlık Mahallesi'nde düzenlenen mitingde halka hitap etti.

MHP'li Akgemci: Verin yetkiyi, alın hizmeti
29 Mart 2014 Cumartesi 13:18

MHP Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Tahir Akgemci Çamlık Mahallesi'nde düzenlenen mitingde halka hitap etti.

12 Şubat Merkez İlçe Belediye Başkan adayı Yusuf Temizkan ve parti teşkilatının da katıldığı mitingde belediye başkan adayları projelerini alanı dolduran vatandaşlara anlattı. Kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlara seslenen Akgemci, hizmet göremediklerinden yakınan kalabalığa ‘verin yetkiyi, alın hizmeti’ diyerek söz verdi. Konuşmasında AK Parti'yi eleştiren Akgemci, "Sizler de bu iktidardan, bu yerel yönetimden yeteri kadar hizmet alamadınız. Biliyorum, o yüzden bağrınız yanık, bu yüzden çok dertlisiniz. Ancak az kaldı, bunlar gidici. Sizlere hizmet edebilmek için yola çıktık, sizlere hizmet edip, sizi şehir ile bütünleştirmek istiyoruz." diye konuştu.

Yerel seçimlerin önemini de vurgulayan Akgemci, "Kullanacağınız oylar sadece kendiniz için değil, çocuklarınızın geleceği için de karar verici olacak. İyi düşünün. Seçimler fırsattır. Size verilen vaatleri yerine getirdiler mi? Sözünün eri adaylar karşınızda. Verin yetkiyi alın hizmeti. Yapmazsak bizden hesap sorun." ifadelerini kullandı.

"SİZE SAHTE TAPU VERDİLER"

Vatandaşların partisine olan teveccühü sayesinde mahalle toplantılarının miting havasında geçtiğini vurgulayan MHP 12 Şubat Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan: "Bugün burada yüzlerce dostumuz var. Gelin bu zafere yürüyüşünü birlikte başaralım. Çünkü bu yürüyüşte sizler olmalısınız. Sizlerin olmadığı bir yürüyüş bizi zafere götürmez. Biz sizlerle varız, sizlerle güçlüyüz."
dedi.

Yakın tarihte Mahalle sakinlerine verilen tapuların sahte olduğuna dikkat çeken Temizkan şunları kaydetti: "Bugün sizlerle burada olmaktan mutluyum, gururluyum. Biliyorum daha önce AK Partililer de gelmiştir. Hatta size geçtiğimiz yılda tapu da verdiler. Ama tapular sahteydi. Siz de bunu biliyordunuz. Biz onlar gibi olmayacak, sizlere gerçek tapularınızı vereceğiz. Bu bizim size verdiğimiz önemi gösteriyor. Sizlerden oy alacağız ama gerçek tapularınızı da vereceğiz. Söz veriyorum. Bu mahalle diğer mahallelerimiz gibi hep üvey evlat muamelesi gördü. İnşallah bizim başkanlığımızda sizi üvey evlat olmaktan kurtaracağız. Seçimden seçime gelen başkan olmayacağız. Öğrendim ki, mahallenizde bir sağlık ocağı yok, cami yok, yolunuz yok, altyapınız, üst yapınız yok. Yoklar içinde yaşıyorsunuz."

Program, MHP il Başkanı Mustafa Bastırmacı ve 12 Şubat Merkez ilçe başkanı Mesut Tosun’un konuşmalarının ardından diğer partilerden MHP’ye katılanlara rozetlerin takılmasıyla son buldu.CİHAN

MHP'li Akgemci: Verin yetkiyi, alın hizmeti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×