MHP’li adaylar esnaf ve vatandaşların dertlerini dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Özsoy ve Melikgazi Belediye başkan adayı Kamil Karamete, İldem ile Beyazşehir esnafını ziyaret etti.

MHP’li adaylar esnaf ve vatandaşların dertlerini dinledi
06 Mart 2014 Perşembe 18:23

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Özsoy ve Melikgazi Belediye başkan adayı Kamil Karamete, İldem ile Beyazşehir esnafını ziyaret etti. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen belediye başkan adayları fırın tezgahına geçip kıymalı pişirdi.

MHP’li başkan adayları 30 Mart yerel seçimleri öncesinde esnaf ziyaretlerini sıklaştırdı. Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Özsoy ve Melikgazi Belediye başkan adayı Kamil Karamete, İldem esnafını ziyaret etti. Bölge esnafının tamamını ziyaret eden belediye başkan adayları, İldem esnafının sıkıntılarını dinledi.

Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Özsoy, ziyaret ettiği bir mahalle fırınında önlük giyip kıymalı pişirerek, fırıncılık konusundaki ustalığını gösterdi. Başkan adayı Mustafa Özsoy, İldem esnaf ziyaretinin ardından Beyazşehir esnafını da ziyaret etti.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×