MHP’li aday, kuş sesleriyle seçim çalışması yapıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Avukat Mustafa Veysel Güldoğan, seçim müziği olarak kuş seslerini tercih etmiş.

MHP’li aday, kuş sesleriyle seçim çalışması yapıyor
21 Şubat 2014 Cuma 12:28

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Avukat Mustafa Veysel Güldoğan, seçim müziği olarak kuş seslerini tercih etmiş. Mahalle ve sokaklarda seçim çalışmasına kuş cıvıltılarıyla devam eden Güldoğan, "İnsanları sevmeyecekleri seçim müzikleri yerine herkesin hoşuna gidecek, özlediğimiz seslerle yola çıkalım istedik." dedi.

MHP Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Veysel Güldoğan, diğer partilerden farklı olarak seçim müzikleri dinletmek yerine kuş cıvıltılarıyla seçim çalışmasına devam ediyor. Seçim minibüsünden kuş sesi yayılırken kendisi de dükkan dükkan gezerek oy topluyor. Şişli’de en çok gürültüden, kirlilikten, duyarsızlıktan şikayetçi olduklarını ifade eden Güldoğan, “Bunları değiştirmek için yola çıktık. Kampanyamız ‘Gülümse Şişli ‘adı altında. Şişli de bize oy versin vermesin, hatta Şişli’de otursun oturmasın yeter ki insanların yüzü gülsün istedik. İnsanları sevmeyecekleri seçim müzikleri yerine herkesin hoşuna gidecek, özlediğimiz seslerle yola çıkalım istedik. Doğayı çok özlediğimiz için çok olumlu tepkiler var.” diye konuştu.

Şişli’de en önemli vaatlerinin insanların yüzünü güldürebilmek olduğuna dikkat çeken Güldoğan, şöyle devam etti: “Uçuk vaat ve hayallerin peşinde değiliz. Şişli halkı bilinçli ve ne istediğini biliyor. Şişli’yi burada oturan insanlarla beraber yönetelim istiyoruz. Şişli’yi tek başımıza yönetmek yerine mahalle meclisleri kurup hep beraber herkesin fikrini alarak herkesin yüzünü güldürerek yönetmek istiyoruz. Kalabalıktan, çarpık yapılaşmadan, ışıkları yanmayan, çöpleri toplanmayan mahallelerden tutun da nefes alacak yer bulamamıza kadar sorunlar maalesef çok. Ama bunların hepsi inandıktan sonra çözülebilecek sorunlar.”

Mahalle, sokak ve dükkanları tek tek gezerek oy isteyen Güldoğan, vatandaşların sıkıntılarını dinliyor. Kuş sesi ve cıvıltıları duyduğunda seçim minibüsünün yanına koşan vatandaşlar ise, gürültülü müzik yerine yapılan bu uygulamadan memnun.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×