MHP Talas adayı Erkan Kandemir projelerini açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Talas Belediye başkan adayı Erkan Kandemir, ilçe teşkilatının düzenlediği programla hazırladığı projeleri Talas ve Kayseri kamuoyuna açıkladı.

MHP Talas adayı Erkan Kandemir projelerini açıkladı
20 Ocak 2014 Pazartesi 16:28

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Talas Belediye başkan adayı Erkan Kandemir, ilçe teşkilatının düzenlediği programla hazırladığı projeleri Talas ve Kayseri kamuoyuna açıkladı. 18 projenin tanıtıldığı programa Talas halkı da ilgi gösterdi.

Yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesi çalışmalarına hız veren MHP Talas Belediye başkan adayı Erkan Kandemir, Gökkuşağı Düğün Salonu'nda düzenlenen proje tanıtım toplantısı ile 18 projesini Talas ve Kayseri kamuoyuna açıkladı. Proje tanıtım toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Prof. Dr Yusuf Halaçoğlu, MHP İl Başkanı Mete Eke, MHP Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Özsoy, Melikgazi Belediye başkan adayı Kamil Karamete, Bünyan Belediye Başkanı Mehmet Özmen, ilçe başkanları, Ülkü Ocakları başkanı, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Milliyetçi Hareket Partisi Talas İlçe Başkanı Mehmet Erhan, "30 Mart mahalli idareler seçimleri; ülkemizin insanlarını ayrıştıran, vatanı bölmeye çalışanlara hoşgörü ile bakan AKP iktidarı ile tek devlet, tek bayrak diyen Milliyetçi Hareket Partisi arasında geçecek." diye ifade etti. MHP Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu da yaptığı konuşmada, AKP ve Türk ırkı yoktur diyen AKP Merkez Yürütme Kurulu üyesine sert tepki gösterdi. Halaçoğlu, “Türk olarak bizim en büyük zaafımız, bizi yönetenleri Türk olarak seçmememizdir.” dedi.

MHP İl Başkanı Mete Eke ise ülke gündemi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 12 yıldır AKP’nin iç ve dış politikada hatalar yaptığını ifade eden Eke, “Suriye’den gelen öğrencilere istedikleri üniversitede okuma hakkı tanıyanlara sesleniyorum, bizim çocuklarımızın günahı neydi, 'yazıklar olsun' diyorum. Taraflı tarafsız anketörlerin yapmış olduğu genel seçim anketlerinde Milliyetçi Hareket Partisi yüzde 20 üzerinde. Bunun Talas ilçesine yansıması ise yüzde 50 oldu. 73 gün sonra üç hilali Ali Dağı'na dikeceğiz." şeklinde konuştu. AKP yerel yönetimine de seslenen İl Başkanı Eke, “20 yıldır Kayseri’yi yönetenler hiç bıkmaz, usanmazlar mı? Artık yeter, Kayseri’nin ve Türkiye’nin Milliyetçi Hareketçi partisine ihtiyacı var, biz emanetimizi geri almaya geliyoruz.” diye konuştu.

Proje tanıtım toplantısında son olarak konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Talas Belediye başkan adayı Erkan Kandemir, hazırlamış olduğu 18 projeyi Talas halkına ve Kayseri kamuoyuna açıkladı. Spor, kültür, sosyal yaşam, eğitim, hizmet ve belediyecilik konuları ile ilgili hazırlanan projeler hakkında katılımcılara bilgi verdi. Talas Belediye başkan adayı Erken Kandemir’in proje tanıtım programı Tansel Ayaz konseri ile son buldu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×