MHP Seyhan adayı Çalışkan, inşaat işçilerini ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, Gürselpaşa Mahallesi’ndeki inşaatlarda çalışan işçileri ziyaret etti.

MHP Seyhan adayı Çalışkan, inşaat işçilerini ziyaret etti
17 Şubat 2014 Pazartesi 11:33

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, Gürselpaşa Mahallesi’ndeki inşaatlarda çalışan işçileri ziyaret etti. İnşaat alanına baret takarak giren Çalışkan, işçilerin elini tek tek sıkarak sıkıntılarını dinledi.

Adana’da her kesimin kent için katma değer oluşturduğunu ifade eden Çalışkan, “Şehrin kalkınması için herkes elini taşın altına koyuyor. Ama işçiler de kent ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. Onun için işçi kardeşlerimin emeğine sağlık diyorum.” dedi. İşçi, işveren ve siyasetçinin aynı yerde buluşmasının önemine değinen MHP Seyhan adayı Abdullah Çalışkan, “Emekçi kardeşim de işveren kardeşimde yanımda. Bu çok önemi bir mesajdır. İşçi, işveren ve siyasetçinin yan yana olması bir barış görüntüsüdür. Buna çok ihtiyacımız var.” dedi. 30 Mart’ın yeni bir başlangıç olacağını ifade eden Çalışkan, “Biz hep ilkeli, temiz ve maskesiz siyaset yaptık. Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz. İnşallah Seyhan’da 30 Mart tarihinde yeni bir dönem başlayacak. Bu dönemde işçi kardeşlerimizin de refah içinde yaşayabilmeleri için sağlıklı bir çevre oluşturacağız. Onların ihtiyaçlarını giderip Seyhan’da mutlu yaşamalarını sağlamaya çalışacağız.” diye konuştu.
CİHAN

MHP Seyhan adayı Çalışkan, inşaat işçilerini ziyaret etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×