MHP Ondokuzmayıs adayı Kurt: Halka hizmete talibiz

MHP Ondokuzmayıs İlçe Belediye başkan adayı Hüseyin Kurt, "Milli Mücadele'nin başlangıç tarihi olarak andığımız 19 Mayıs 1919’un ruhunu gelecek nesillere taşıması amacıyla adı 19 Mayıs olarak verilmiş ilçemizde, halka hizmete talip olduğumuzu belirtmek i.

MHP Ondokuzmayıs adayı Kurt: Halka hizmete talibiz
18 Ocak 2014 Cumartesi 16:03

MHP Ondokuzmayıs İlçe Belediye başkan adayı Hüseyin Kurt, "Milli Mücadele'nin başlangıç tarihi olarak andığımız 19 Mayıs 1919’un ruhunu gelecek nesillere taşıması amacıyla adı 19 Mayıs olarak verilmiş ilçemizde, halka hizmete talip olduğumuzu belirtmek isterim." dedi.

Kurt, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: "Yerel seçimlerde oluşacak tablo, bize sadece yerelde hizmet edebilmeyi değil, ülkenin geleceğine sahip çıkabilmeyi, bu noktada söz sahibi olabilmeyi de sunacaktır. Öyle ki biz doğduğumuz topraklara hizmeti, bir makam ve mevki sahibi olma yöntemi olarak görüp görev süresince her türlü imkânını bu yolda kullananlardan hiç olmadık, olmayacağız. 31 Mart sabahı bu şehrin gençleri yarına umutla, halkımız ve yaşlıları huzurla bakabilsin. Bilmenizi isterim ki biz bu kutlu yolda sırtımızı önce Allah, sonra aziz milletimiz dışında hiçbir güce yaslamadık. İnşallah hayatının hiçbir döneminde kimsenin adamı olmamış, dünya menfaatleri uğruna devletini ve milletini asla acze uğratmamış, tertemiz bir kadroyla karşınızda olacağız." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×