MHP İzmir İl Başkanı Karataş: Geçersiz tek oya bile tahammül yok

MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, yerel seçim öncesi sandık organizasyonlarıyla ilgili parti içi eğitim çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

MHP İzmir İl Başkanı Karataş: Geçersiz tek oya bile tahammül yok
21 Ocak 2014 Salı 13:53

MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, yerel seçim öncesi sandık organizasyonlarıyla ilgili parti içi eğitim çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Yaptığı açıklamada, "Geçersiz tek bir oya bile tahammülümüz yok. Milletimizin ve hemşehrilerimizin yönelişi bizi belediye başkanlıklarına götürecektir, belediye meclisleri üyelerimizle dolacaktır.” dedi.

İl Başkanı Karataş, seçim komisyonları toplantısından sonra açıklamalarda bulunarak, “Gittiğimiz, çalışmalarına katıldığımız ilçelerimizde görüyoruz ki hemşehrilerimizin desteği çok yüksek seviyede. Adaylarımızı beş dakika boş bırakmıyorlar. Önceden belirlediğimiz hedef ilçelerimizin sayısı her geçen gün artıyor. Artık bazı ilçelerde iddiamız değil, seçimi kazanmak için mecburiyetlerimiz var.” şeklinde konuştu. AK Parti ve CHP’nin, adaylarını açıkladıkça parçalanma yaşadıklarını iddia ederek, “Emekleri çalınan insanlar da partimize teveccüh gösteriyorlar. İlkeli, dürüst, demokrat ve milliyetçi olan herkesin buluşma noktası haline geldik. İnsanımız CHP’nin ikiyüzlü politikalarından, AKP’nin yolsuzluklarla kararmış, bölücülükle rezalete dönmüş siyasetinden bıkmış durumda. MHP’de temerküz eden şuurlu bir oluşum var. CHP’den gelip partimizde siyaset yapmak isteyen hemşehrilerimiz, CHP’nin hem ülke politikalarından hem de yerel politikalarından memnun olmayanlar. Bu noktada Aziz Kocaoğlu belediyeciliğinin şehrimizi getirdiği nokta büyük önem taşırken bölücü ve yıkıcı politikalara destek vermesi de büyük pay sahibi. Parçalanmalarının bir sebebi de bu.” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×