MHP İzmir adayı Taşer: İzmir'e talip olanların mızrağı çuvala sığmıyor

MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, AK Parti adayı Binali Yıldırım ve CHP adayı Aziz Kocaoğlu’nun her ikisinin de mızraklarının çuvala sığmadığını söyledi.

MHP İzmir adayı Taşer: İzmir'e talip olanların mızrağı çuvala sığmıyor
18 Ocak 2014 Cumartesi 14:48

MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, AK Parti adayı Binali Yıldırım ve CHP adayı Aziz Kocaoğlu’nun her ikisinin de mızraklarının çuvala sığmadığını söyledi. Taşer, “İzmir’i yönetmek isteyen iki adayın da mızrakları çuvala sığmıyor. Bornova Ağaçlı Yol vakası dururken İzmirlilerden oy isteyen Binali Yıldırım ve hemşehrilerimize 'yalaka' deme cüretini gösteren Aziz Kocaoğlu’nun takiye yaptığı, artık İzmirliler tarafından bilinmektedir.” dedi.

Taşer, partisinin Pınarbaşı’nda düzenlediği toplantıda İl Başkanı Necat Karataş ile birlikte 100'e yakın yeni MHP’liye rozet taktı. Burada kalabalık bir gruba hitap eden Taşer, “Elhamdülillah samimi Müslümanlarız, takiye yapmıyoruz. Türk milliyetçisiyiz, takiye yapmıyoruz. Atatürkçüyüz, takiye yapmıyoruz. İzmirliyiz, burada doğduk, burada doyduk, burada hizmet ediyoruz, takiye yapmıyoruz. Bunlar zaten siyaset üstü kavramlardır. Bunların siyasete alet edilmesi ve kendine pay çıkarmak için kullanılması son derece komik. İki aday, bu noktada çok komik duruma düşüyor.” diye konuştu. CİHAN

MHP İzmir adayı Taşer: İzmir'e talip olanların mızrağı çuvala sığmıyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×