MHP Canik adayı Atıf Yiğit'e muhtar desteği

Samsun merkeze bağlı Canik ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) başkan adayı olan Atıf Yiğit, seçim çalışmalarının meyvesini toplamaya başladı.

MHP Canik adayı Atıf Yiğit'e muhtar desteği
30 Ocak 2014 Perşembe 18:38

Samsun merkeze bağlı Canik ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) başkan adayı olan Atıf Yiğit, seçim çalışmalarının meyvesini toplamaya başladı.

Adaylığı kesinleştikten sonra sokak sokak, mahalle mahalle gezen ve projelerini anlatan MHP adayı Yiğit’e, Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Ali Şener destek verdiğini açıkladı. "Adil hizmet için Atıf Yiğit’in yanındayım." diyen Muhtar Şener, bununla kalmayarak MHP Canik meclis üyesi adayı olduğunu da açıkladı.

MHP Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit’i, ilçede destekleyenlerin sayısı giderek artıyor. Son olarak ilçenin sevilen muhtarları arasında yer alan Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Ali Şener, 30 Mart yerel seçimlerinde Atıf Yiğit’in yanında olduğunu açıkladı. Ali Şener, “Ben tam 3 dönemdir Karşıyaka Mahallesi’nin muhtarlığını yapıyorum. Bu dönemlerde partilerden birçok teklif geldi. Fakat muhtarlık yapmayı düşündüğüm için bu teklifleri değerlendirmedim. 30 Mart yerel seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisi’nden Atıf Yiğit belediye başkanlığı adaylığını açıkladı. Kişiliğine ve dürüstlüğüne inandığım Atıf Yiğit’in tam destekçisi olacağım.” diye konuştu.

Atıf Yiğit’in, Canik’e adil hizmet vereceğine gönülden inandığını dile getiren Muhtar Şener, “Bizim işimiz hizmet vermektir. Ben Atıf Yiğit ile birlikte önemli işlere imza atacağımıza inanıyorum. Canik’e, Atıf Yiğıit’in adil hizmet getireceğine kendi adım gibi eminim. Bunun için belediye meclis üyesi de olup Atıf Yiğit’in yanında ona tam destek olmayla karar verdim. İnşallah Yiğit ile birlikte Canik’i şahlandırıp halkımızı hizmetle kucaklaştıracağız. Canik halkı Yiğit ile gerçek belediyeciliği öğrenecek.” ifadelerini kullandı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×