MHP Başkan adayı Pekdoğan: Kırıkkale’yi modern bir şehir yapacağız

MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mustafa Pekdoğan, Kırıkkale’yi Türkiye'nin en modern ve yaşanabilir kenti haline getirmek için çalışacaklarını söyledi.

MHP Başkan adayı Pekdoğan: Kırıkkale’yi modern bir şehir yapacağız
08 Şubat 2014 Cumartesi 20:08

MHP Kırıkkale Belediye Başkan adayı Mustafa Pekdoğan, Kırıkkale’yi Türkiye'nin en modern ve yaşanabilir kenti haline getirmek için çalışacaklarını söyledi. Bir olup, birlik olup 30 Mart’ta Kırıkkale’de emanetlerini tekrar alacaklarını belirten Pekdoğan, şehrin göç veren değil, göç alan bir il olacağını kaydetti.

Kırıkkale’de çeşitli partilerde görev yapmış siyasetçiler MHP’ye geçerek, yerel seçim çalışmalarında Mustafa Pekdoğan’a destek vereceklerini açıkladı. MHP rozetini takan üyeler, partiye destek vereceklerini ve Pekdoğan’ın belediye başkan olması için çalışacaklarını ifade etti. Gök Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen rozet töreninden sonra merkez büroya yürüyen yaklaşık 4 bin kişi, ‘Başkan Pekdoğan’ sloganı attı. 30 Mart’ta emanetleri olan belediyeyi tekrar alacaklarını belirten Pekdoğan, bu konuda önemli çalışmaların yapıldığını ve teşkilatla birlikte fikir birliği yaptıklarını söyledi. Kırıkkale’nin en büyük salonunu tuttuklarını belirten Pekdoğan, burada bile insanların kalabalıktan ayakta kaldığını ve verilen destekten memnun olduğunu ifade etti.

    Şehir nüfusunun 10 yıl önce 390 bin olduğunu ve o dönem büyükşehir olmaya hazırlandıklarını bildiren Pekdoğan, ekonomik krize rağmen kimsenin yuvasını terk etmediğini belirtti. Sosyal ve kültürel projelerle önemli yerlere geldiklerini ve herkesin huzurunun olduğunu söyleyen Pekdoğan, “AK Parti geldi, huzur bozuldu. Millet evinden, yurdundan kaçmaya başladı.” dedi. Şimdi ki nüfusun, yapılan projelerin ve içler acısı bir durumda olduğunu ifade eden Pekdoğan, tekrar göreve geldiklerinde kent nüfusunu artıracak yatırımların yapılacağı müjdesini verdi. Kirlenmiş siyasi oyunlara taviz vermeyeceklerini belirten Pekdoğan, hep birlikte Kırıkkale’yi geliştireceklerini ve bu konuda gece gündüz çalışacaklarını açıkladı. CİHAN

MHP Başkan adayı Pekdoğan: Kırıkkale’yi modern bir şehir yapacağız


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×