MHP adayları seçim startını lokma dağıtarak verdi

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere partiler sıkı hazırlanıyor. MHP Bursa Belediye başkan adayları ise Kent Meydanı’nda lokma dağıttı.

MHP adayları seçim startını lokma dağıtarak verdi
25 Ocak 2014 Cumartesi 15:58

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere partiler sıkı hazırlanıyor. MHP Bursa Belediye başkan adayları ise Kent Meydanı’nda lokma dağıttı. Vatandaşların sorunlarını dinleyen adaylar, lokma dökmeyi de ihmal etmedi.

Seçim İletişim Merkezi'nin (SİM) açılışı öncesi MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa Milletvekili Necati Özensoy, İl Başkanı Hasan Toktaş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir ile ilçe belediye başkan adayları Kent Meydanı’nda halka lokma dağıttı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, "Bugün pek çok güzelliklerin yaşandığı günde seçim startını veriyoruz. Günlerdir beklenilen yağmur geldi. İnşallah 19’u 20 Şubata bağlayan gecede havaya, 26 Şubat’ı 27’ye bağlayan günde suya cemre düşecek. 5-6 Mart’ta toprağa cemre düşecek. 30 Mart’ı 31 Mart’a bağlayan gece de Bursa’ya cemre düşecektir. Bu kuraklıktan ve olumsuz olan ne varsa bunlardan kurtulacağımız süreci birlikte başlatacağız. Bugün, ben ve 17 belediye başkan adayımız tatlı ile başladık ki sonu da tatlıya bağlansın." dedi.

    "BUYRUN, BUNLAR HELAL LOKMA"

    Güneşli havanın da etkisiyle çarşıya çıkan vatandaşlara 'Buyurun, helal lokma bunlar' diyerek lokma yemeye davet eden MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ise şunları kaydetti: "Mahalli idareler seçimleriyle alakalı hazırlıklarını en önce ele alan partiyiz. 2013 yılı Ocak ayında Söğüt Belediye başkan adayının tanıtımıyla mahalli idareler seçimlerinin startını verdik. Bursa teşkilatımız da başta büyükşehir belediye adayı olmak üzere birbirinden müstesna, gerçekten bulundukları ilçeye en güzel hizmeti ortaya koyabilecek, bu işe ciddi şekilde hazırlık yapan arkadaşlarımızla yola çıktılar. Türkiye’nin içerisinde bulunduğu nazik ortamda vatandaşlarımız bu defa MHP diyecek." CİHAN

MHP adayları seçim startını lokma dağıtarak verdi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×