MHP adayı Yiğit: Canik’in yaşam standardını yükseltmek için yollara döküldük

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, uygulayacakları projelerle vatandaşın yaşam standardını yükselteceklerini söyledi.

MHP adayı Yiğit: Canik’in yaşam standardını yükseltmek için yollara döküldük
27 Mart 2014 Perşembe 12:28

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, uygulayacakları projelerle vatandaşın yaşam standardını yükselteceklerini söyledi.

Emine İhsan Kefeli Parkı’nda düzenlenen mitinge MHP İl Başkanı Şaban Kılıç, MHP Büyükşehir Belediye başkan adayı Ferhat Günaydın, MHP Çarşamba Belediye başkan adayı İlyas Aydın da katıldı. Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in ilçeyi kalkındıracak hiçbir projesi olmadığını, bugüne kadarda ses getirecek bir proje yapamadığını öne süren Atıf Yiğit, “Altyapı, içme suyu, yol, kanalizasyon, parklar ve spor tesisleri zaten belediyenin yapması gereken hizmetler. Belediyeler bunun için vardır ve bu hizmetler için kurulmuştur. Bunları yaparken, uygulayacağınız projelerle vatandaşın yaşam standardını yükseltmeniz de gerekiyor. İşte biz bunun için yola çıktık. Canik’in yaşam standardını yükseltmek için yollara döküldük. İnşallah Canik bizimle birlikte hizmetle kucaklaşacaktır.” diye konuştu.

Ekibiyle birlikte Canik’te yaşayanların hizmetkarı olmak için yola çıktıklarını kaydeden Yiğit, “Belediyeciliği, çok iyi bilen biriyim. Canik’te nelerin eksik olduğunu ve daha nelerin yapılması gerektiğini çok iyi biliyorum. Projelerimizi ve ekibimizi buna göre oluşturduk. Ben sizden bana inanmanızı, güvenmenizi ve beş yıllığına yetki vermenizi istiyorum. Bizim amacımız bellidir. Bizler halkımıza yapacağımız hizmetlerle Allah’ın rızasını kazanmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Canik’in gençlerinin işsizlikten gurbette olduğunu vurgulayan Yiğit, “Canik gençliği için ne yaptın? Gençlerimize iş aş kapısı mı açtın? Tüketime yönelik getirdiğin AVM’lerle Canik esnafını bitirdin. Bir fabrika mı kurdun, üretim tesisi kuracak yatırımcının önünü mü açtın? Büyükşehir Belediyesi aday adaylığında çalıştığın kadar Canik için çalışsaydın, onun için harcadığın söylenen milyonları Canikli için harcasaydın bugün Canikli seni alnından öperdi. Ama biz bu düzensizliğe son verip halkımız için çalışacağız.” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×